Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ez meg mi a franc volt?

Ez meg mi a franc volt?

Figyelt kérdés

Most értünk haza, út közben egy elütött furcsa állatot láttunk lelassítottunk kinéztem az ablakon megfigyelni,

már el volt pusztulva, sün szerű tüskéi hosszú mókusszerű farka hosszú rókaszerű orra volt, a teste tömzsi és kb közepes méretű kutyával egyezett meg a nagysága ha a farkát nem vesszük bele, mi volt ez???????



2014. aug. 29. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fotót nem készítettél még véletlenül sem, igaz?
2014. aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az 55-ösön láttad?
2014. aug. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Róka vagy aranysakál vagy egy fura keverékkutya volt talán csak felborzolódott a szőre. De sokat segítene ha linkelnél egy képet.
2014. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen az 55-ösön láttam mélykút és mórahalom között, képet sajnos nem készítettem mivel nem volt nálunk se fényképező se olyan telefon amivel lehet fényképezni, rókát és aranysakált már láttam, ha ez az volt akkor nagyon torz egy sakál/róka volt mert a pofája igaz rókaszerű volt de elég hosszú azért nem olyan nagyon hosszú de hosszab mint egy sima rókának, a fülei pedig kicsik voltak és hegyesek és tökéletesen láttam hogy tüskés volt nem szőrös, vagy nagyon vastag szőrszálai voltak
2014. aug. 30. 12:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Esetleg nyestkutya? Természetesen ő sem tüskés. Terjedőben van nálunk is. Ezt találtam róla "Leginkább középtermetű, bozontos házikutyára hasonlít, de emlékeztet a borzra, mosómedvére is....a hosszú koronaszőrök miatt prémje kissé szálkásnak hat.....bundája durva."
2014. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
kaphatok róla egy képet?
2014. aug. 30. 23:17
 7/13 anonim ***** válasza:
tudom furcsa, de lehetett tarajos sül is? sokan tartanak illegálisan ilyesmi állatokat és van hogy megszökik vagy kidobják sajnos
2014. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az esetleg nem történhetett, hogy elütöttek egy állatot (kiskutya, macska, bármi), az már lapi volt... Aztán ugyanott egy sünit is elütöttek?

A sün megszagol mindent, és ha éhes, még dögöt is eszik, simán el tudom képzelni, hogy odament egy tetemhez, és vesztére épp akkor jött egy másik autó, aki őt is kilapította...

Vagy egyértelműen látszik, hogy egy állatról van szó?!


Egyébként autósok vigyázzatok szürkülettől reggelig az utakon, sok a sün, és ha megijed, akkor gombóccá húzza magát össze és nem szalad el sajnos...!!!!!!!!!!

2014. szept. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
egyértelműen egy állat volt, az egész teste tüskés és nem volt egyáltalán lapos csak el volt ütve
2014. szept. 1. 13:27
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha hosszú szőrű állat volt, és vizes lett a szőre, vagy épp véres, akkor összeállhat tüskeszerűen...
2014. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!