Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit tegyek egy sérült teknőssel?

Mit tegyek egy sérült teknőssel?

Figyelt kérdés
Nemrég találtam egy megcincált teknőst és most hozzá kellene segítség.Pontosabban a mellső lábfejeit és a farkát valami leharapta, szóval elég viseltes szegény.Azt csináltam vele, hogy amennyire tudtam vízzel megtisztítottam és megalkoholoztam a sebét és most beletettem egy dobozba, adtam neki egy kis kenyeret meg a pitypangnak a levelét.Szerintetek mit kéne még csinálnom vagy esetleg mit csinálhattam rosszul? Megjegyzés: a sebe már nem vérzett szóval már amikor megtaláltam akkor már elállt a vérzése.

#teknősbéka #sérültteknős
2014. aug. 31. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vedd ki tőle gyorsan a kenyeret!! Nem neki való. Próbálkozz léggyel, gilisztával, vagy ha van otthon szárított hal vagy macskakonzerv akkor az is jó. Tedd egy lavórba, annyi langyos vizet (lehetőleg esővíz) rá h kiérjen a feje a vízből. Próbáld csipesszel etetni. Mutasd meg állatorvosnak és engedd el, vagy ha van a környezetdben állatvédő szervezet add át nekik! Valószínű mocsári teknős, ami vadállat és nem viseli a bezártságot, el is pusztulhat
2014. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is csináld azt amit az előző irt
2014. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2014. szept. 1. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:
milyen fajta?mocsári vagy ékszer?
2014. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a vadonleso.hu oldalon, hogy tudnak-e segíteni. Kapcsolatoknál....
2014. szept. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha be tudod vinni Pestre az Állatkertbe,az lenne a legjobb.Főbejáratnál szólsz,hogy sérült védett állatot hoztál és kiküldenek érte valakit.
2014. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!