Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Szerintetek melyik a leggonosz...

Szerintetek melyik a leggonoszabb állat?

Figyelt kérdés

Sztem a kígyó és a réti sas. Utóbbi főleg emiatt a kép miatt: (CSAK ERŐS IDEGZETŰEK NÉZZÉK MEG) [link]

Szegény kacsa... :(


2014. okt. 11. 13:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
7%
szerintem a pok
2014. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
52%
A leggonoszabb állat egyértelműen a macska. A sas meg a kígyó példásul csak azért öl mert ragadozó és ennie kell valamit. A macska viszont előfordul hogy élvezetből öl. Elég ha megfigyeled a kis cirmost amikor játszik az egérrel.
2014. okt. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem gonoszsag,valamit kell neki enni.
2014. okt. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
97%
Szerintem ez nem gonoszság csak szimplán ez van belekódolva a fejükbe hogy ott a táplálék akkor kapjuk el és együk meg. Szerintem az a gonoszság amikor az emberek hobbiból vadásznak és nyúznak meg állatokat, hogy kirakhassák a kitömött testüket dísznek a falukra és nem azért, hogy legyen mit enniük.
2014. okt. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
A pók az nem olyan gonosz, de egyszer eléggé meg ijedtem amikor este számítógép előtt ültem és a monitoromnál az asztalon elkezdett mászni egy. :S
2014. okt. 11. 13:07
 6/36 anonim válasza:
87%
Az ember, ha jobban belegondolsz. :S
2014. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Ez annyira nem igaz mert nem minden ember gonosz. Állatoknál viszont ugyanaz a viselkedés forma, nincsenek külömbségek.
2014. okt. 11. 13:10
 8/36 anonim ***** válasza:
99%
Mi az hogy gonosz? Hány éves vagy kérdező? Szerinted mit egyenek azok a szerencsétlen állatok? Ennyi erővel a kacsa is egy gonosz állat mert tömegével pusztítja szegény szúnyoglárvákat... Egyedül az ember öl élvezetből és nem a túlélésért. ha ezek az állatok nem lennének akkor túlszaporodnának a kacsák és táplálékhiány miatt pusztulnának el. Ha pedig siklók nem lennének az egerek szaporodnának el, gondolom ennyi logikád már nem volt hogy ezt kitaláld. Az ember a leggonoszabb állat
2014. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%

Egyik állat sem gonosz, csak a sok mese meg film ezt kódolta a fejedbe.

Van persze egy kivétel, bár őket nem sorolnám az állatok közé, mert nem akarok szégyent hozni az állatvilágra. Ez az egy kivétel az ember, akiben a gonoszság végtelen tárházát leled...

2014. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
25%
A darázs, nekik a bioszférában betöltött feladatuk más élőlények gyötrése és kínzása (beleértve a pókokat, méheket, hangyákat és embereket, gondoljunk csak a halálos, óriás kínai darazsakra). Illetve a macska, tudtommal az a cápán és medvén kívül az egyetlen állat, ami kedvtelésből öl, ráadásul lassan, amíg a cápa vagy egy medve egyszerűen kettétép.
2014. okt. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!