Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Szerintetek melyik a leggonosz...

Szerintetek melyik a leggonoszabb állat?

Figyelt kérdés

Sztem a kígyó és a réti sas. Utóbbi főleg emiatt a kép miatt: (CSAK ERŐS IDEGZETŰEK NÉZZÉK MEG) [link]

Szegény kacsa... :(


2014. okt. 11. 13:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
5%
a külömbség szót nem m-mel írjuk, és hogy lehet valaki ilyen hülye mint te?
2014. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy nagyon buta kérdés, de látom születtek mégbutább válaszok is. Messze az ember a leggonoszabb állat. A macska sokszor gyakorol, tanul, amikor "fölöslegesen" megöl egy egeret és nem eszi meg. Az ösztönei azt súgják, hogy meg kell fognia, mégha nem is éhes. Ez neki kényszer, nem tud uralkodni rajta. A képen a sas valószínűleg azért tartja a kacsa fejét, mert még nem jött rá, hogy nem tudja megenni. Az ember viszont szó szerint élvezetből öl.


Egyébként nem az ember az egyetlen öntudatos állat. Az emberszabásúak, elefántok és delfinek mind képesek felülbírálni az ösztöneiket.

2014. okt. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek üzenem, hogy az első oldalon tett megállapítása,miszerint az állatok reakciói ugyanolyanok: nem igaz. Vannak hasonlóságok,mint ahogy az embereknél is (pl.reakció kígyóra, vagy pókra,még akkor is, ha soha nem találkozott vele korábban),de minden állatnak saját természete van. Ha lesz 2 kutyád (akár ugyanabból az alomból), azok sem lesznek egyformák. Viselkedésre sem.

Egyébként kedvtelésből nem csak a macska öl, hanem a nyest és még tucatnyi másik állat.

2014. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Szerintem az ember..
2014. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
95%
A puputeve is elég gonosz, mert ő eltudja raktározni a folyadékot. Nekem meg nincsen söröm.
2014. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 maci2000 ***** válasza:
Most tuti hülyének fogsz nézni , de szerintem a katica bogár :DDD de szerintem csak a saját gyerekeire nézve gonosz hisz mikor lerakja a petéit megesz belőlük párat. Sőt mikor kikelnek egymást is felfalják.
2015. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!