Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Fontos! Tudok így menni?

Fontos! Tudok így menni?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha butaságot kérdezek, kérlek ne nézzetek hülyének, ha az. Szóval, úgy tudom, hogy mikor mikor menstruál egy nő, olyankor ne nagyon menjen erdőbe/túrázni, mert a szarvasok megtámadhatják. Nem tudom mennyire igaz ez. Viszont arra lennék kíváncsi, hogy a medvékkel mi a helyzet ilyen téren? Holnap mennénk a Bükkbe túrázni (kutyákkal) és úgy tudom, hogy van már a környéken pár medve. Szóval, épp menstruálok, így felmerült a kérdés, hogy vajon biztonságos-e így túrázni menni!?


Köszönöm!


2015. jan. 30. 09:29
 1/7 Smileyhead válasza:
Magyarországon nincsenek medvék. :D Néha-néha átjönnek szomszédos országokból, de általában vissza is mennek. Farkasok viszont vannak a Bükkben, azzal vigyázz. :P
2015. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

4 kutyával leszünk, meg akkor viszünk "népnevelőt" :D Köszi.


De amúgy meg vannak medvék, na meg pont az

2015. jan. 30. 09:49
 3/7 A kérdező kommentje:
* na meg pont az is elég, hacsak átjönnek :)
2015. jan. 30. 09:50
 4/7 anonim ***** válasza:
1: pont hogy tavaly/idén megtelepedett a medve (igaz a Börzsönyben ha jól emlékszem, de van)
2015. jan. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Emiatt csak a cápáktól kell félned.
2015. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. jan. 30. 11:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy szóltál. Akkor holnap arra járok a családdal:)


üdv:

A medve

ja, meg a farkas

2015. febr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!