Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A delfinek képesek elhagyni a...

A delfinek képesek elhagyni a csapatukat egy ember miadt? A világon hol van legnagyobb esélyem arra, hogy plalackorrú delfineket láthassak partközelben?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy mikor befejeztem az iskolát elköltöznék olyan helyre, ahol sok a plalackorrú delfin. (Természetes élőhelyükön, nem fogságban) És az lehetséges lenne, hogy annyira megszerettessem magam az egyik delfinnel, hogy velem akarjon maradni? Olyan jó lenne, ha elmondhatnám magamról, hogy van egy saját delfinem. :3

2015. febr. 25. 08:51
1 2
 11/16 anonim válasza:
54%

Szia! Delfineket Horvátországban van a legnagyobb esélyed megnézni, viszont szigorúan tilos velük érintkezni.

Ha viszont olyan helyet keresel ahol ez megengedett és oda is akarsz költözni, akkor abban én sem tudok segíteni, mert erről konkrét helyet nem találtam.

A kérdésed első felére is válaszolok :)

Hát azt én is kétlem, hogy a csapatát elhagyná miattad, mert tényleg nem maradna utána sokáig életben. Az viszont nem kizárt ha tényleg összebarátkozol valamelyikkel, hogy amikor a közelében vagy odaúszik hozzád és játszik/foglalkozik veled. Az egészben szerintem az a szép, hogy beszélgethetsz vele úgy mint egy emberrel, mert megérti és ha valami bánatod van akkor együtt érez veled. Láttam a kérdésedet az álom kategóriában is ezért:

SOHA NE ADD FEL AZ ÁLMAIDAT! :D

2015. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő! Köszönöm szépen a válaszodat és a biztatásodat, úgylátszik neked sikerült felfognod a kérdést.
2015. febr. 25. 22:27
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
mindenkinek sikerült felfogni a kérdést..., egyedül te nem vagy hajlandó elfogadni a valóságot
2015. febr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%

"beszélgethetsz vele úgy mint egy emberrel, mert megérti és ha valami bánatod van akkor együtt érez veled."


Aha, persze. Tul sok meset olvastok, gyerekek.

2015. febr. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha annyira szereted a delfineket, akkor békén hagyod őket, és nem akarsz velük mindenáron találkozni. Még a delfin és bálna néző hajótúrák sem ártalmatlanok.

A világon rengeteg ember szeretne delfin barátot, és emiatt fizetnek a vízi parkoknak, állatkerteknek stb. akik miattuk fogják be és idomítják erőszakkal és éheztetéssel ezeket az intelligens állatokat.

Ahol maguktól a part közelébe vagy hajó közelébe úsznak, az általában azért van, mert rendszeresen etetnek azon a helyen a turisták miatt. És nem azért mennek oda, mert ember barátot szeretnének.

Ezt nézd meg, elég tanulságos:

https://www.youtube.com/watch?v=hh85AwJCoNM

2015. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatod helyesen:

Olyan jó lenne, ha elmondhatnám magamról, hogy van egy kis eszem.

2015. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!