Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Egy hiúzz megbírna ölni egy...

Egy hiúzz megbírna ölni egy embert?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha egy ember felhergelne egy hiúzt, az megbírná ölni a hergelőjét?

2014. júl. 20. 01:14
 1/8 anonim válasza:
34%
Szerintem nem. Annyira nem nagy állat. Régebben felénk is volt egy. De állítólag egy kutya megölte...
2014. júl. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm válaszod!!
2014. júl. 20. 01:19
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez embertől is függ. Pl egy kisgyermeket meg tudna ölni, de ők nem ölnek csupán kedvből. Egy nagyobb jól edzett férfi talán szembe tudna vele szállni, ha van megfelelő fegyvere.
2014. júl. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ez is igaz.
2014. júl. 20. 01:37
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Ooo.. nem?

Termeszetesen, ha a ember nem csinal semmit, akkor de, persze, de, hiaba vannak karmai a hiuznak, azert azok is csak nagyobb macskakarmok, szoval nem kesek - nem hasitanak, csak karmolnak.

A hiuzok fogai sok mindenre alkalmasak, de marcagolasra pont nem - es szajzara nincs.

Raadasul, elegge konnyuek, es mint a macskafelek, kimondottan serulekenyek - marmint ami bordakosarat es a hasat illeti.

Nincs olyan izmos nyaka, mint egy parducnak, tehat ha nekialljak fojtogatni, nem tul sokat tud tenni ellene. Max 20masodperc mulva elajul oxigen nelkul.


Btw, egy atlagos ferfi vs hiuz harc eseten, a hiuz tokeletesen eselytelen. Jah, ugyanez igaz a nok eseteben is.

2014. júl. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy bővebben kifejtetted. ;)
2014. júl. 21. 00:38
 7/8 anonim válasza:
37%
próba szerencse
2014. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán megöli a hiúz
2016. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!