Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Az Ausztrália körül úszkáló...

Az Ausztrália körül úszkáló nagy fehércápáknak nem lesz bajuk, ha megcsípi őket a kockamedúza?

Figyelt kérdés

2015. márc. 14. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel...


Szerintem immunisak lehetnek rá.

2015. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg mivel a cápabőr kb olyan, mint a smirgli, képtelenek átszúrni a csalánozók a bőrét olyan mélységig, hogy a méreg bekerülne a vér áramba. (vagy egyáltalán áthatolni rajta)

Nem vagyok benne biztos, csak egy erős tipp.

2015. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként azt és is tudtam, hogy a cápáknak bivalyerős az immmunrendszerük, de a medúzaméreg meg pont arra szakosodott, hogy a halakat megölje. De az nem jutott eszembe, hogy a bőrük vastagsága megóvhatja őket :) , mázlisták.
2015. márc. 15. 10:25
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
valószínüleg nem lesz baja a cápának,főleg hogy ez a két állat nagy valószínűséggel sosem fog találkozni,mivel a cápa a nyílt vízben él,a medúza meg a part közeli vizekben!
2015. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt azért nem hinném, hogy nem megy a cápa a partközelbe. Akkor miből lennének a strandokon a cápatámadások? (Igaz, nem gyakran történnek)
2015. márc. 18. 22:03
 6/8 megadex ***** válasza:
100%
való igaz, arról szolnak a hiradasok, ha a cápa a partközelben fürdözöket lakmároz, de azt már nem irjak meg hogy utana mind egytől egyik a kockameduza áldozata lesz, mert kimerészkedett oda :DDDDD
2015. márc. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
kedves utolsó! köszönöm:D:D:D:D
2015. márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
IRUKANDJI FOREVER!
2020. jan. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!