Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Az miért van hogy példáual az...

Az miért van hogy példáual az animal planaten rengeteg olyan musor van hogy az embert szettepi 1medve es elmeseli az az ember miert dramatizaljak ezt mindenfele efektel mert igy telleg nagyon felkavaro miert kell ezt ennyire dramatizalni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem láttam még ilyen műsort (olyat igen, ahol túlélők meséltek, de olyat nem, ahol "dramatizáltak"), de ha találkozol egyel "élőben", az is elég felkavaró tud lenni - legalábbis, ahogy a barátaim mesélték, én szerencsére személyesen még nem találkoztam eggyel sem, remélem, nem is fogok! Szóval szerintem nem baj, ha felkavar, és utána óvatosan közlekedsz olyan helyeken, ahol ez veszélyes lehet! (Meg jó tippeket is tudnak adni a túlélők, vannak olyan történetek, amik rendre eszembe jutnak, ha kirándulok valahol, ahol megfordulhatnak.)
2015. júl. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van egy kis zavar itt.. Ha már széttépte a medve, akkor hogyan meséli el? Feltámad halottaiból?
2015. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!