Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit szeretnek ebben az emberek?

Mit szeretnek ebben az emberek?

Figyelt kérdés
Több videóban is láttam, hogy egy cirkuszban egy ember odamegy az elefánt elé, az pedig körbefogja az embert és a magasba emeli.A kérdés:Miért olyan jó az nekik, ha egy elefánt felkapja őket?

2015. júl. 6. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én az állatos számokat utálom.


A trapéz artisták a nyerők.

2015. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert egyszer voltam egy állatgondozó helyen, ahol vadon élő állatokat szelídítettek.meg lehetett simogatni az elefántokat is, fel lehetett ülni a hátukra, de még fel is lehetett az ormányával "emeltetni magad".Ezzel az emeléssel minden embert kb. 10 másodpercig tartott, de én nagyon megijedtem, mert engem tartott vagy 1 percig ésajdnem összeroppantott.Utána hetekig fájt mindenem.Amúgy ez Németországban volt. 23L
2015. júl. 7. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmondhatják magukról, hogy felemelte őket egy elefánt, de kb. ennyi.
2015. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valószínűleg az benne a "szenzáció", hogy ahogy írtad az elefánt össze is tudna roppantani, de nem teszi mert beidomították, betanították. Az hogy meg civil emberek vállalják, hogy felemelje őket, az meg azért jó, hogy elmondhatják, hogy őket felemelte egy elefánt. Gondolom én, de lehet nem így van.
2015. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!