Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Valamilyen egzotikus háziállat...

Valamilyen egzotikus háziállatot szeretnék tartani etek közül: Farkas, Puma, Párduc, Oroszlán, Róka, Tigris, Jaguár, Sakál, Jagnardi, Ocelott, Szerván szerintetek melyik lenne a jó?

Figyelt kérdés

Az volna a kérdésem hogy szerintetek milyik a leg idomíthatóbb mint kutya?

Tudom biztosítani a megfelelő körülményeket stb.

Az volna a lényeg hogy legalább akkora legyen mint egy nagytermetű kutya, csak ragaszkodó legyen!



#Egzotikus-állattartás
2016. jan. 1. 23:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés nyilván csak vicc akar lenni. Már egy óvodás tudja, hogy ezek bizony nem háziállatok.

Aki tarthat otthon vadállatot, annak van engedélye és engedélyt csak ilyesmi témában végzett ember kaphat(állatorvos, biológus). És komoly előírások vannak, hogy mekkora területen tarthatok... Valamint ha ne adj isten megszokik, úgy tudom börtönt is kaphat a gazda.. + a hely kiépítésén túl az élelmezés is baromi drága..

Én is azt mondom, hogy inkább gondolkozz hagyományos háziállatokban, van bő választék.

2016. jan. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

úgy érzem te megőrültél

igazából van egy olyan macska amelyet a szerválból tenyésztett ki egy idősebb amerikai hölgy. ennek a macskának az a neve hogy szerengeti azért nevezte el őket így mert a szervál is a szerengetiben él.

ez a macska úgy jött létre hogy a szervált keresztezte a házimacskával. sajnos ezek a macskák nagyon drágák és nem hiszem hogy Magyarországon vehetsz ilyet

ez a hölgy csak egy olyan nőstény macskát tudott kitenyészteni amit tényleg szerengetinek tud nevezni

2016. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Tudod mennyi időbe telik, míg a farkasból egy szelíd, ragaszkodó kedvenc válik?


Minimum 10.000 év.


Ha van annyi időd, akkor szerintem válaszd a tigrist

2016. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ezekbol a roka, es a szerval kivetelevel mind kiesik, mert vagy voros listas (vedett, ritka, kihalasveszelyes) vagy kulonosen veszelyes.

A roka kiesik amiatt, hogy az egy kis-kozeptermetu kutya meretu csak. Es a szerval is max kozepmeret (egy vizsla nagyobb).

2016. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én az oroszlánt,a tigrist,vagy a jaguárt tudnàm ajánlani,mert ezek màr tudjàk garantàlni,hogy belátható időn belül,kis hosszúkás rúd formályában tàvozz a hátsó bejáraton.
2016. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ezek az állatok vadállatok, a vadonban van a helyük!!!!!!
2016. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem jagnardi, hanem jaguarundi annak a macskának a neve.
2017. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
36%
Én perpill idetévedtem, mivel én is szeretnék vadállatot tartani. De rosszul lettem tőletek, hülye paraszt magyar kommentelők, szánalmas ahogyan hozzátok a színvonalat, és ide jöttök kiélni gyerekkori sérelmetek a hatalmas oltogatással. Le a kalappal, kemény. Feltételezem a negatív hozzászólók nagyrésze ugyanúgy tudatlan ebben a témában mint a kérdező. Szkeptikus cs.cskák
2019. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Na kérdező, melyik mellett döntöttél?
2019. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Van egy két hektáros tetületed, 4 méter magas betonfallal?


Ha van, akkor segíthetek a sakállal kapcsolatban.

A többi esélytelen.

2019. febr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!