Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ide költözött egy róka az...

Ide költözött egy róka az udvarba, kicsikékkel együtt, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Beköltöztek a kutya ólba. Erdős,tanyavilág mellett élek, előfordult, hogy idejött korábban is pár állat,de nem maradtak itt. Nem szeretném őket bántani,de a betegségeiktől tartok. Az állataim becsuktam, de a kutyus indokolatlanul ragaszkodik hozzájuk és nem bántja őket. Nem mertem a közelükbe menni, de két picit láttam. Az utcában lakik két vadász, tőlük nagyon féltem őket..

2016. máj. 13. 04:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt/van.


Nézesd meg őket egy állatorvossal lehetőleg baráttal hogy ne jelentse.

Ha nem beteg akkor hagyd őket szerintem békén Vigyél nekik kaját, majd ha felnőttek a kölykök akkor elmegy.


Nekem most is van rókám engedéllyel, fentlakom a budai hegységben. Ha te is akarsz egyet mwgtartani akkor az önkormányzat bárkinek odaadja az engedélyt de itt tényleg kötelezőek az oltások.

2016. máj. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
ne aggódj, a veszettség látható lenne, valószínűleg egészségesek. hagyd őket, később úgyis elmennek. nekem is volt rókám, nagyon szeretnivaló állatok. persze ragadozók, mint mi :)
2016. máj. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az ember nem ragadozó :DD

Köszönöm a tanácsokat!

A kutyám amúgy elkezdte gondozni őket, az ő állatorvosát fogom felhívni, megtartani nem szeretném őket, de azt se, hogy bántva legyenek :)

2016. máj. 14. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha tudnád mennyire irigyellek :3

Semmi baj nem lesz nyugi... nem olyan gyakori a veszett róka.. :)

2016. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Végre egy normális hozzáállás az állatokhoz :)
2016. máj. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Próbálkozik az ember lánya : ))
2016. máj. 15. 13:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Több ilyen jó ember kellene mint Te! :) örülök, hogy nem a vadász volt az első gondolatod.
2016. jún. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!