Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hol találhatok vadászgörényt?...

Hol találhatok vadászgörényt? Tudnátok segíteni? Lehetőleg kölyköt szeretnék.

Figyelt kérdés
Előre is köszi!

2016. máj. 20. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Például: [link]
2016. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem kennelből szeretnék, mert úgy gondolom az egy kicsit drága...
2016. máj. 20. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szaporítótól veszel, az várhatóan olyan is lesz.
2016. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

kennelből azt kapsz, amiért fizetsz.


Kereskedésből, szaporítótól nagy valószínűséggel beteges, vagy beteg példányt kapsz.

Ők általában nagyon félősek is, nagyon (tényleg. NAGYON.) nehéz összebarátkozni.


A kennel ügyel rá, hogy az állat egészséges és hosszú életű legyen, szaporítósnál meg otthagyhatsz egy hatalmas rakás pénzt az állatorvosnál - abból az összegből vehettél volna egy egészségeset is.

2016. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már az állatra se szeretnél pénzt szánni ( tenyésztőtől sima vadas görényt már lehet venni 15ezertől is) akkor hogy fogod később eltartani? A görénytartás nem olcsó mulatság, főleg ha beüt a baj és szaladgálni kell vele orvoshoz. Egy szaporítós görényre simán el fogsz költeni ugyanannyit a kezdetekben mintha tenyésztőtől vettél volna, arról nem is beszélve, hogy a nevelésével is meggyűlik a bajod. A szaporítós görik nagy eséllyel nincsenek beoltva és parazitásak is lehetnek (fülatka, bélféreg) Ezeket kikezelni meg az első oltásokat elrendezni anyagilag már ugyanott vagy mintha vettél volna a tenyésztőtől egy előre oltott, és szocializált állatot. Tapasztalatból mondom, nekem az első görényem szaporítótól van, mert én is "olcsó" állatot szerettem volna. Hát jóval többet fizettem rá, meg jóval többet foglalkoztam vele míg kezes lett, mint a második görényemmel, aki már tenyésztőtől jött.


De ha nem akarsz venni görényt, akkor örökbe is fogadhatsz. Most van kölyök szezon, úgyhogy sajnos lassan el fogják lepni a netet, meg a mentősöket a kidobott kölykök, ahogy azt minden évben szokás :(

2016. máj. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!