Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Küldenétek LINKET vagy bármit...

Küldenétek LINKET vagy bármit küldeni, hogy hol lehet SIVATAGI RÓKÁT kapni? ( Kérlek titeket ne írjatok olyat hogy nem lenne jó helyen van belőle elég mások kérdéseinél)

Figyelt kérdés
Gondoltam meg szeretném nézni mennyibe is fáj egy ilyen állat.Én mivel nem találtam ilyen helyet neten és ilyen ismerősöm sincs aki tudna ilyen helyet vagy akinek lenne így úgy gondoltam felteszek ide egy kérdést felétek.

2016. jún. 11. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel védett állat, ezért nem kapható, söt tilos vele kereskedni, büncselekmény akár az eladása, akár a megvétele - és igen borsos büntetést fizettenek a tettesekkel.


Mellesleg kizárt, hogy akárcsak az alapvetö igényeit is tudtád biztosítani, ezt még komolyabb állatkertekben is nehezen tudják.

2016. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogyan az előző is írta, nem lehet és nem is szabad venni. Ha van rá lehetőséged, fogadj egyet örökbe egy állatkertben, vagy menj ha még diák vagy, menj el nyári munkára az állatkertbe.
2016. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen is írok olyat. Nem kell neked sivatagi róka. Vegyél kutyát.
2016. jún. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Sehol. Illegális a háznál tartása, nagyon helyesen, mert ez egy vadállat, ami azt jelenti, hogy nem házi. Vagyis hiába szeretgetnéd éjjel-nappal, neki az nem jó.
2016. jún. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te is Inquisition-t játszottál? Onnan jött az ötlet? :D
2016. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én úgy tudtam hogy Ázsiában lehet kapni. Legalábbis van egy videós akinek sivatagi rókája van és ő azt hiszem japán.kicsit utánanéztem és állítólag tényleg lehet, de az is lehet hogy megfelelő papírokkal a magyar határon is át lehet hozni.bár ezt csak akkor ajánlanám ha van fölös 2000 ft-d (plussz repjegy és egyéb kiadások) egyébként tényleg nagyon aranyos állatok én is szivesen tartanék egyet ^^
2016. jún. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"ha van fölös 2000 ft-d"


Azért tisztázzuk, ennyiből nem lesz sivatagi rókád...

2016. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
miért ne lenne? miért szerinted mennyibe kerül?
2016. jún. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A wikipedia szerint tevedtek. A sivatagi roka nem vedett allat.

[link]

De ehhez en nem ertek. Illetve ehhez sem ertek :)

Szoval ezt talaltam oszt kesz :)

2016. júl. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!