Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Nyest van az épületben?

Nyest van az épületben?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet kiűzni egy, de inkább több nyestet egy hatalmas épületből? Padláson garázdálkodnak.
2016. jún. 17. 15:45
 1/8 anonim válasza:
0%
Érdemes lenne megpróbálkozni kénégetéssel. A kén-dioxid ugyanis rendkívül hatásos, hogyha fejlábúakat akar(sz) kiűzni lakó- és vagy ipari területekről. Hasmenést kapnak tőle. Szívesen.
2016. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Nyesd szét.
2016. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és addig ő ott áll és megvárja, míg szétnyesem.... :D:D:D el sem lehet érni, magasan van.
2016. jún. 17. 20:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Viccből írtam. Csak, mert a neve is vicces. Nyest. Egyszerű patkányméreggel próbálkoznék. Háztartási boltokban lehet venni. Le kell rakni néhány sarokba, ami viszonylag üres, és attól majd meghal.
2016. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Liki István ***** válasza:
Nálam az ultrahangos riasztó bevált!
2016. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy viccből írtad, ezért írtam én is, hogy :D:D:D

egyébként meg védett állat, így nem igazán lehet csak úgy kinyírni... az ultrahangos riasztó tényleg bevált? Mert mások meg azt mondják,hogy nem ér semmit...

2016. jún. 18. 19:08
 7/8 Liki István ***** válasza:
Egérnél eggyáltalán nem használt,patkány,galamb,fecske teljesen eltűnt!Az egér miért nem reagál rá azt nem tudom,de amikor bedugtam a konektorba,még aznap éjszaka nagy hangzavarral,visítással menekültek a nagyobb állatok!Azóta vissza sem jöttek,pedig a riasztó már rég tönkrement!
2016. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ejtsd csapdaba es vidd el messzire.

Szerintem merget ne hasznalj. Masok csinaltak egerrel, patkannyal, de nagyon kellemetlen volt. Az allatok elpusztultak ugyan, de hol? Bent a falban vagy alig elerheto helyeken. Ott persze oszlani kezdtek es az rendkivul budos. Sajnos nem volt mit tenni, ki kellett bontani a falat. Szoval gondold meg!

2016. júl. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!