Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ki lehet a rejtélyes "éjjeli...

Ki lehet a rejtélyes "éjjeli szuszogó"?

Figyelt kérdés

A minap kint aludtam a zártkertemben, és egy fura éjjeli állatra lettem figyelmes. A sötétben meghallottam a hangos szimatolását, onnan tudtam, hogy merre járnak. Több is volt körülöttem, és meglepően csöndben közlekedtek. Amikor közelebb mentem az egyikhez, hangosan fújtatni kezdett, és mivel nem tudtam mennyire lehet agresszív, nem erőltettem a találkozást.

Valami rágcsáló lehet, de biztos nem sündisznó, az hangosan közlekedik az avarban, mert a tüskéi mindenbe beleakadnak. Találtam az avar alatt a felszínen 5-8 centi átmérőjű járatokat, lehet, hogy összefüggésben van velük. Szerintetek miféle állat lehet?



2015. júl. 18. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Patkany
2015. júl. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Pedig szvsz sündisznó volt az. Miért csörögne az avarban? Nem ősz van, az avar már rég lelapult, a hasán meg nincsenek tüskék.
2015. júl. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
a sün hangosan szimatol
2015. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!