Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen éjszakai állat ad ki...

Milyen éjszakai állat ad ki ilyen hangot?

Figyelt kérdés

Tudom hogy marha hülyén hangzik a kérdés, de nagyon idegesít, és szeretném tudni mi ez.

Lényegében olyan mintha egy beteg nő panaszosan nyögne.

Kb 2 másodperces nyögést 1 másodperc szünettel követi a következő nyögés. 3-5 nyögés követi egymást.

A nyögések mindig ugyan olyanok, magasabb hangról ívelnek mélyebb felé.

Ez most így nem sokat mond de: eeeaaah - eeeaaah - eeeaaah. Ilyesmi.

Éjfél környékén lehet hallani először, kis időn belül több helyről is, vagy gyorsan jön megy, vagy többen is vannak, v mindkettő :D

Talán ugyanehhez az állathoz köthető:

- macskakaki méretű ürülék az első emeleti tetőn, DE úgy mintha a korláton ülve pottyantotta volna. Több kaki egy helyen. (Annyira közel a korláthoz, mint amikor madár ott ülve kakil, de jóval nagyobb és másabb színű, állagú.)

(- valami a diót is megdézsmálta. Lyukat rágott rá és kiette a belét, bár ez egyáltalán nem biztos h ugyanaz az állat, talán csak egér.)


Gondolom hogy nyest vagy görény vagy ilyesmi, de érdekelne a biztos válasz, ha valakinek volt már ilyen tapasztalata írjon!



2016. máj. 26. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Az ürüléket nem tudom, de hangból és időpontból ítélve szerintem kuvik :D

Ilyen a hangja?

https://www.youtube.com/watch?v=3n-4YYO9ulQ

2016. máj. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

" mintha egy beteg nő panaszosan nyögne"

Szerintem az alkalom szüli a tolvajt. :-))

Viccet félretéve, ha köpetet nem találtál, csak ürüléket, akkor biztos hogy nemkuvik, vagy egyéb bagolyféleség. Falun, vagy városban laksz? Előfordul az ürülékben cseresznye, meggy, vagy egyéb gyümölcsmaradvány is?

2016. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Meghallgattam a kuvik hangját, minden stimmel vele, csak az nem, hogy ez nem olyan mintha ember adná ki. Amit én hallottam az tényleg olyan volt. Persze ettől még lehet hogy kuvik, csak másabb hangot ad ki errefelé.

Bp Rákospalota, és magokat gyümölcs maradványokat nem találtam, sem köpetet.

2016. jún. 3. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha köpet nincs, akkor talán Kecskefejő.
2016. jún. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megneztem tobb videot is a lappantyurol. Egeszen kulonleges madar, de egy videon se adott ki semmilyen hasonlo hangot mint amit en hallottam.

Azert koszi a tippet.

2016. jún. 6. 00:04
 6/7 anonim ***** válasza:
En fenn maradnek az ejjel, h mi is az xD am igy fuleltem le multkor egy sunit :)
2016. jún. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megfigyelessel en is probalkoztam, de nem lattam semmit, meg akkor se amikor a hangok voltak, mondjuk nem voltam tul kitarto :D

Koszi a valaszokat.

Mar nem fog kiderulni mi volt ez, ugyanis eltunt, mar vagy 3 hete. Se hang se urulek...

Kikerult egy szelcsengo a teraszra, valoszinuleg ezert.

Sztem legvaloszinubb h valami nyomott kuvik volt.

2016. jún. 24. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!