Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ez milyen állat lehet?

Ez milyen állat lehet?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2-3 napban minden éjjel órákon keresztül sípoló hangot ad ki valamilyen kisállat ami a tetőre is felmászik. Nyestünk már volt, eddig nem hallottunk ilyen hangot tőle. De most nem vagyok biztos benne hogy ez nyest. Olyan hangja van mintha a tenyerünkben kifeszítenénk egy fűszálat és azt fújnánk meg 4 másodpercenként, egy másodperc hosszan. Biztos párt keres mert a távolban halkabban másik ugyanilyen hangot is hallottam amikor el akartam ijeszteni.

2016. júl. 20. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Fülesbagoly fiókák.
2016. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
komolyan? este 11 és hajnali 1 között csinálja
2016. júl. 20. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem Pokémon lehet...keresi a gazdáit,várja,hogy valaki megtalálja a háztetőn :D
2016. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első. Köszi. Megnéztem youtubon milyen hangja van az erdei fülesbagolynak, és tényleg az.
2016. júl. 20. 20:44
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tudom ki nyomott rá a "nem hasznosra", tőlem ment a plusz.
2016. júl. 20. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen ilyen kis hülye sípoló hangja van. Ne aggódj pár hónap és megtanulnak huhogni.:)

Javarészt éjjel fogod hallani, így van, hiszen a baglyok inkább éjjel mozognak. 😃

2016. júl. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Rezfaszu garnelaszarvasTrexxx
2016. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!