Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hibát követtem volna el a...

Hibát követtem volna el a sünikkel?

Figyelt kérdés

Már volt egy korábbi kérdésem arról, hogy találtam két soványka keleti sünt.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__vadallatok__8181500-k..


Ma leadtam őket az állatkertben 23 másik süni pajtásai lesznek, a gondozó azt mondta, egy jó kis szobájuk van, és minden sün nagyon kövér náluk.


Még is lelkiismeret furdalásom van, hogy kiszakítottam őket a környezetből. :'( Lehet, hogy ott kellett volna hagyni őket, akkor is, ha meghalnak, mert akkor ez a természet rendje?!



2016. okt. 24. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kis szinten nem hinném, hogy lehet olyat tenni, amitől lelkiismeret furdalásod lehetne.

Több száz őz borjút visznek be évente állatkertbe, mert azt hiszik elárvultak, pedig természetes dolog, hogy az anyjuk ideiglenesen magukra hagyja őket napközben, amíg nem elég erősek.

Na az hiba.

Vagy hogy Borneo szigetét letarolták, és beültették pálmafával.


De hogy 2 sün ellenőrzött körülmények közé került... nem hinném, hogy sokat ártana a bolygó haldokló élővilágának.

2016. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!