Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jól tettem vagy egy oltári...

Jól tettem vagy egy oltári nagy hülyeséget követtem el?

Figyelt kérdés
Az eset a következő: Van egy törzskönyvezett nagyon ritka és nagyon drága shikoku inu fajtájú kutyám. Már 3 éves nagyon szeretem és sokat törődök vele. A szomszédom kapva az ötleten beszerzett egyet most 1 éves neki a szuka és tüzel. 1000 euro-t ajánlott a fedezésért de én vissza mondtam. Jó ötlet volt vagy egy nagy hülyeség, hiszen ritka fajta nagyon. Azt mondta, hogy gondolkozzak rajta, de ha nem fogom fedeztetni vele akkor befedezteti shiba inu-val vagy akita inu-val, hogy a picik hasonlítsanak egy kicsit a shikoku-ra és eladja fajtatisztának nagyon drágán 2000 euro-ért.
2014. jún. 6. 09:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Ne húzz hasznot a szaporításból.
2014. jún. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
24%
Miért mondtad vissza?
2014. jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Mert ő egy szaporító aki csak a pénzt akarja kihúzni az ártatlan állatokból, viszont tüzelésenként 1000 euro nem kis pénz :(
2014. jún. 6. 09:54
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
1 évesen amúgysem szabad egy szukát befedeztetni, MÉG GYEREK!!!
2014. jún. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen egyetértek a többiekkel, ezzel csak annyi a baj hogy ha nem a te kutyáddal akkor máséval fogja, tehát ha már mindenképp fedeztetni akarja akkor miért ne a tiéddel?
2014. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

78%-os, azért, mert hiába fogja majd mással fedeztetni, az a másik ember lelkiismeretén szárad, és nem a kérdezőjén. Olyan szavak valók ide mint gerincesség, lelkiismeret, felelősség...

Nem pedig pénz, és "miért ne?".

2014. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem a kérdező lelkiismeretén szárad akkor most mi a probléma? Nem mindegy? Úgyis fedeztetni fogja.
2014. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
22%
Én biztos belementem volna,ha nem a te kutyáddal csinálja,akkor keres mást..
2014. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
18%
Hát én is ezt mondom!
2014. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%

Valószínűleg fedeztetni fogja, de:

1. nem a kérdező kanjának kárára

2. nem a kérdező járul hozzá felesleges szaporulathoz

3. ha a túl korai ellésbe belehal a szuka akkor nem a kérdező segítette a halálba

4. ha meghalnak a kicsik szintén a 3-as eset áll fent

5. ugyan nem szedi meg magát, de legalább nyugodtan tud aludni

2014. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!