Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A két púpú teve vagy a dromedá...

Tihanyip_0907 kérdése:

A két púpú teve vagy a dromedár púptérfogata a nagyobb?

Figyelt kérdés
Nem troll kérdés, egy3/4 éves vitát döntene el, hogy a teve két púpjának össztérfogata vagy a dromedár egy púpjának a térfogata a nagyobb

2017. júl. 22. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szóval nem troll. És majdnem egy éve ezen vitatkoztok?! Úristen. Szerintem a dromedáré nagyobb, de szerintem az Isten se tudja... 😂
2017. júl. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Salx Narval ***** válasza:
Mivel a dromedárok szívósabbnak bizonyultak ezért én is hajlok a felé, hogy több elraktározott zsiradékot tudnak tárolni. Ez persze nem bizonyít semmit, már csak azért sem mert nem csak a púpokban, ill púpban raktározódik a felesleges tápanyag hanem a hát nagy részében is. Azt olvastam valahol, hogy ennél is keményebbek a hidridek, nagyobbak, gyorsabbak és kitartóbbak csak az a gond velük, hogy vadabbak is (harci tevéknek nevelték őket).
2017. júl. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tényleg sokat segítettetek. ✋😁
2017. júl. 23. 09:12
 4/7 anonim válasza:
Attól függ. Kiszel tünde melyik is? Van tevepatája meg 2 púpja. Ja persze ő kétpúpú. :D
2017. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Izgalmas életed lehet hallod......
2017. júl. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A dromedár egy madár.
2017. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nyertem😄✋🏻😎
2017. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!