Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Vadállat tartása otthon?

Vadállat tartása otthon?

Figyelt kérdés
Vannak olyan emberek akik rókát, tigrist, oroszlánt, medvét, vadmacskákat ( pl Szavanna ),, kígyót ( nem a kicsiről beszélek most, hanem a több méteresekről ) tartanak otthon. Természetesen mindenkinek szíve joga eldönteni ezt, de az érdekelne, hogy az ilyen emberek, hogyan kivotelezik ezt gyerek/vendég mellett? Egy rókát/macskát még csak nemis lehet úgy elkeríteni, mint a többit. Ezek igazából vadállatok és itt azon van a hangsúly, hogy VAD és nem HÁZIállat. Kiszámíthatatlanok, megtámadhatják a saját gazdájukat is.
2017. nov. 26. 16:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Régen néztem egy videót amiben egy férfi mesélt arról, hoy egy tigrissel él együtt és, hogy elkerülhetetlenek a sérülések...
2017. nov. 26. 16:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, de önkormányzati engedély szükséges hozzá. A tartás helye mindennemű biztonsági előírásnak meg kell, hogy feleljen.
2017. nov. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
10%

En csak azt nem ertem miben kulonbozik a kolyokkoratol felnevelt rokakolyok pl egy kolyokkoratol felnevelt nemet juhasztol . Ugy ertem ha a vadallatot kolyokkoratol neveled, akkor elvileg haziasodik ugye ?


Na mindegy azt mondom engedely kell hozza meg meg kell hogy felelj bizonyos tartasi korulmenyeknek

2017. nov. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


Az a kölyökkutya már sok ezer generáció óta emberek között van, bele van építve a génjeibe a szelídség.


A róka sose volt háziasítva.

2017. dec. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Plusz ha így működne, akkor már rég ellopkodtuk volna az oroszlánkölyköket az anyjuktól, és vinnénk naponta sétálni.
2017. dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!