Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » HELP! Hogy neveljünk, mit...

HELP! Hogy neveljünk, mit csináljunk az 1-2 napos őzünkel?

Figyelt kérdés
Sziu: Tegnap délelött a kiskölykök találtak egy kisőzet. Aztmondták h az anyja elfutott. Otthagytuk, hátha visszamegy érte, de még most délután is ottvolt, így hát elhoztuk. Nagyon fiatal, mer alig tud megállni és lépni is csak 1-2 tud. Hogy viseljük gondját? Tejet milyet? Hova rakjuk? Mi kell alá?
2010. jún. 9. 22:25
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
90%
szerintem állatorvosnál elmondanák normálisan ;)
2010. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
68%
nehéz felnevelni.hívni kellene az állatvédőket.sima tehéntejjel nem is lehet.nem kellett volna elhozni,az anyja biztos hogy visszament volna érte.
2010. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:

szia!

MI egyszer elütöttünk egy őzet, mivel még élt az állat rögtön bevittük a legközelebbi vadasparkba, mivel ott van olyan állatorvos aki gondját tudja viselni. Szerinem ti is tegyétek ezt, mert kb ugyan az a szitu. Egy pár napos állatot szerintem óránként szoptatni kell, na meg akkor nincs is tejetek, mivel elszaladt az anyja..... ne vállaljátok az ő érdekébe

2010. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
9%
akkor szárcsökkentőt neki és kicsi marad.ugy aranyos
2010. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

Szólj a vadászoknak,mert

1:többszázezerre megvághatnak

2:3 óránként kellene tejjel itatni.


ha mégis megtartanátok,akkor szerezz be egy borjúitató edényt.

2010. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
allatorvos kellene elvinni, mert ha olyan pici, hogy alig all meg a laban, nem lesz konnyu eletben tartani...nehogy megegyetek!!! szegenyke...
2010. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Kecsketej lesz. ugy hallottam h az jobb mint a tehéntej. Gyerekcumisüveg is lesz. Éjjel kimarad 1-2 etetés, de nappal, mindig lesz aki ad neki.
2010. jún. 9. 22:37
 8/42 anonim ***** válasza:
2010. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Köszi Szépen, aki segített, de legjobban au Utolsó válaszoló!
2010. jún. 9. 22:46
 10/42 anonim ***** válasza:

Bakker legális ez????

Apum vadász,úgy tudom ilyet jelenteni kell az ottani vadásztársaságnak.Nem csak arról van szó,hogy lesz,aki enni ad neki...

2010. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!