Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Imàdkozó sàskàt lehet hàziàlla...

Imàdkozó sàskàt lehet hàziàllatként tartani? Nem veszélyes?

Figyelt kérdés
2018. jún. 6. 09:36
 1/9 anonim válasza:
89%
Nekem leharapta a kezem, azota nincsen. Szerintem ilyenek miatt nem szabad otthon tartani ezeket a vadallatokat
2018. jún. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkoromban tartottam. Berendeztünk neki egy nagyobb terráriumot, jól érezte magát. Mindig legyeket fogtam neki, azzal etettem. Nem döglött legyet adtunk neki, hanem olyat, ami még mozgott.Emellett kapott még lárvákat, kisebb bogarakat. Szerintem nem veszélyes a tartása.
2018. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt régen, nem veszélyes, bár elég fájdalmasat csíp
2018. jún. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nőstényt tartasz azzal vigyázz, mert párzásra fog kényszeríteni, aztán leharapja a fejed 😎
2018. jún. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Hármas vagyok! Nekem volt már fehér, sárga, rózsaszín, lila, zöld, barna színbe is! És igen, léteznek ilyen színek náluk!

Meg nem csak csíp, hanem szúr is a körmével! Úgyhogy vigyázz vele, ha nem akarsz vért folyatni!


A harapása nem vérzik, ellenben a körömszúrása képes vérezni!

2018. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy VÉDETT állat.

Egy valóban állat és természetszerető ember nem tart otthon ilyet, főleg, ha nem is ért hozzá.

Számtalan hobbi rovart lehet venni, többek között imádkozósáska-fajokat is. Pár ezer forintos befektetés, és ezzel nem teszel kárt a hazai faunában. A helyedben inkább ezt fontolnám meg...

2018. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hàt szép és érdekes.De ha csíp,rug,harap inkàbb nem kell.
2018. jún. 6. 14:29
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem veszélyes, csak zavaró ha muszlim. Azok hangosan óbégatnak naponta vagy hatszor.
2018. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 johny85 ***** válasza:
nem veszélyesek,csak kinyirják a kant kamoláls közben! tehát igen levágjék a fejüket
2018. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!