Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Állatkert létesítése?

Állatkert létesítése?

Figyelt kérdés
Most lehet valaki hülyének fog nézni de szeretnék egy állatkertet nyitni!Először is hogy tisztázzuk le nem vagyok vajna timi nem én örököltem andy pénzét!Nem vagyok sem orbán gyereke!Tehát nincsennek milliárdjaim!De nem is a hídalatt lakom!Szeretem nagyon az állatokat máz itthon is állatkert van egy lakásnyi márető.De most szeretnék nagyobbakban gondolkozni!Nem hiszem hogy egy Gyöngyösi méretűhöz annyira sok pénz kellett a nyitásakor!Csak egy akkoráz szeretnék mint a Gyöngyösi!Pár hektár!Persze van a Magán állatkert nevetetű állatkert ami támogatások nélkül épült csak saját tőkéből lett valahogy és annyian mminimum járnak oda is mint a fővárosiba!Minden érdekel ezzel kapcsolatban!

2019. febr. 10. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen állatokban gondolkozol kérdező?

Az alapján megtudom mondani kb, hány millióra van szükséged.

2019. febr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most konkrétan soroljam fel mind a 100at?
2019. febr. 12. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Ezután a válasz után.

Konkrétan ami neked való egy hangyafarm szülői felügyelet mellett.

2019. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Remélem a leendő befektetőidet is ugyanígy akarod majd meggyőzni. Nincs koncepciód, nincs üzleti érzéked és már elöljáróban leokádtál mindenkit azzal a vajnás dumával. Előbb fogsz egy meglévő állatkertben dolgozni, minthogy sajátot nyiss...
2019. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!