Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért én vagyok a hibás?...

Miért én vagyok a hibás? Beszéljek a párommal hogy menjen hozzájuk?

Figyelt kérdés

A párommal van egy közös kislányunk aki 2 éves.

Anyósék kb 5 percre laknak tőlünk, anyós kb 7-8alkalommal látta de vagy 3szor volt nálunk,após 3szor látta amikor mi vittük el amikor egyszer eljött és egy családi eseményen ahol ott voltunk és ők is.

Na már most ebben az évben még nem jöttek el hozzánk. És mivel én sokszor látom és hallom hogy a többi unokát viszi ide oda vesznem ezt azt így én sem mentem.

Párom az ritkán elmegy 3 havonta körülbelül. Olyankor nem mondja hogy megy és a gyereket sem viszi el. Én Nem tiltom vagy nem azért nem viszi mert fél hogy én veszekednék.

Mert a párom nagyszüleihez szoktak ketten elmenni de aztán mondja is hogy voltak ott.

Hallom vissza folyamatosan hogy azért nem jöttek sokáig mert amikor megszületett nem vittük hozzájuk ...aztán azért nem jönnek mert a szüleim telkén élnek aztán azért mert mi sem megyünk.

Már tiltom is a páromat pedig ez nem igaz....ugyan nem mondom hogy menjen és azt sem hogy nem de egy felnőtt embert nem fogok és nem is lehet eltiltani,úgy gondolom.

Az egy dolog hogy én kijelentettem hogy nem megyek amiért személy kiválasztást tesznek a gyerekekkel és amiért az én gyerekemre magasról tesznek, mert én nagyon sajnálom hogy a gyerekemnek nélkülöznie kell az élő mamáját és papáját.


2019. aug. 2. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

"Az egy dolog hogy én kijelentettem hogy nem megyek amiért személy kiválasztást tesznek a gyerekekkel..."


Mit jelent az, hogy "személy kiválasztást tesznek"???


Kérdező, amúgy egyetlen egyszer elhangzott, hogy hívtad őket magatokhoz? (Mert én pl. oda nem megyek, ahova nem hívnak.)

2019. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Saját családotok van, ilyenkor már nem állítanak be anyósék csak úgy. Ha nem hívod őket, persze, hogy nem mennek. És megértem, ha rosszul esik nekik, hogy nem hívjátok meg őket.
2019. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha jól értem, itt mindenki otthon magában szidja a másikat, hogy miért nem jön, ahelyett, hogy meghívná.
2019. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
2-es! Nem állítanak be csak úgy? Még meg is sértődnek, ha nem vagy otthon. 😂😂 Ha nem rohansz haza akkor még még jobban 😄
2019. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ahogy ők is és Mi is úgy vagyunk ezzel hogy bárki akkor jön amikor akar. Amikor jött eddig sem hívtam nem is hívott csak jött. Ahogy mi is.
2019. aug. 2. 15:23
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

“aztán azért nem jönnek mert a szüleim telkén élnek“

Hogy micsoda? Kik élnek a te szüleid telkén?

2019. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Mi az h a kérdező nem hívta őket?? Van egy fiúk is, ő hivta?
2019. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem anyák napja után azt mondta hogy szerdán jön..... melyik szerdán nem tudom nem ért ide május eleje óta.


Mi élünk a szüleimmel egy telken

2019. aug. 2. 19:19
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem te vagy a hibás. A párod és a szülei kapcsolatáért csak és kizárólag ők hárman felelősek.
2019. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18%

Bocsi, tudom kissé nehéz felfogású vagyok, leírnád egy mondatban, hogy ki a baj?


Én örülök, hogy anyós nem jön, és ha igényt is tartana, hogy elvigye a lányom, nem engedném, mert megbízhatatlan, a másik unokája nem egyszer volt kórházban miatta, mert játszótéren összetörte magát a kisfiú, vagy úgy ment le biciklizni a kicsi fiúval, hogy nem adta rá a bukó sisakot és a többi védőfelszerelést, mert minek az... Persze, sajnos a kisfiú akkor is elesett, kitört a foga, agyrázkódást kapott. Meg most nyáron elvitte a kisfiút a strandra úgy, hogy a sógornőm nem tudott róla, anyós meg akarta tanítani úszni.. A kisfiú a kórházban kötött ki, annyi vizet nyelt, infúzióra kellett kötni. Milyen nagymama az ilyen?

2019. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!