Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem tudom elviselni a leendő...

Nem tudom elviselni a leendő anyósomat, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nos, mindig mikor a paromnal vagyok és ott van az édes anyukaja nem hagyja békén a barátomat tehát alapból semmit nem kell csinálnia de érdekes mikor én ott vagyok porszivozni kell fel kell mosni anyám kínja.... stb... természetesen besgitek de egyszerűen katasztrófa kicsit lefekszunk pihenni pár orarol van szo és kopogós nélkül betont drága anyuka hogy mi miért fetrengunk... nem bírja elfogadni hogy a kicsi kisfiának van baratnoje de az a probléma hogy mar betelt a pohár a folyamatos onsajnaltatasaibol hogy pl. Őt nem szereti senki... nem bírja már.... bele akar örülni a dolgokba... az a baj hogyha hozzam akarunk menni akkor meg 1 nap múlva szól az anyuka hogy hiányzik neki a kicsi fia és azonnal menjünk vissza mert nem bírja ki nélküle...

Nem bírom már... nem tudom mit tegyek, szerintetek?



2019. aug. 8. 20:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
21%
Ha párodat nem zavarja, akkor csinálja csaak, amit akar. Neked meg nem kell ott lenned anyósnál. Vagy ha anyós megy hozzád, akkor elmehetsz otthonról, és megmondhatod lárodnak, hogy választhat az anyja meg közted
2019. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
77%
Ugye, azóta már szakítottatok? Remélem!
2019. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!