Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok, ha anyósotok...

Mit szólnátok, ha anyósotok nem lenne a higiénia nagymestere?

Figyelt kérdés

Például.. A WC bűzlik, az ülőke alja és a perem vizelet- és székletfoltos (de azért van benne egy lógó tisztító, vicc..). A hűtőben gyakran szinte elmásznak az ételek, meg maga a hűtő is penészes, büdös.

A zuhanyzó alja körbe penészes, a tálca sárga. Rántott hús, tojásos ételek éjszakára kint hagyva nyáron. :/ Még jó pár dolgot tudnék felsorolni sajnos. Anyós nem idős, tevékeny nő.


Ti sem mennétek ilyen helyre gyakran? Vagy csak én vagyok túl hisztis? Hozzá kell tennem, elkaptam valamit a wctől.. :( Persze takarítsam ki én, csak mikor felhajtom szívem szerint hánynék is egyből, fölé hajolni sem tudok, én ilyen körülményekkel soha nem találkoztam, nálunk a higiénia nagyon fontos..


2019. aug. 17. 05:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Jajj ne... :( tudom miről beszélsz. Az én anyósom is ilyen. Amikor először láttam, hogy miben él nagyon meglepődtem, mert a fia nagyon rendmániás és szeret takarítani.... Konkrétan anyósom lakása is így néz ki, szörnyű és semmit nem tudunk tenni vele. Nem hajlandó neki esni, pedig 53 éves életerős. Szörnyű ez az egész, ráadásul ő a lomokkal is körbe vette magát, mert gyüjtöget és sajnálja kidobni. És azok a szagok....
2019. aug. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ő azért valamennyire ad a látszatra, a pultot, asztalt naponta takarítja, mosogat, stb.
2019. aug. 17. 05:34
 3/25 A kérdező kommentje:
Még amitől nagyon kivagyok, hogy kb 3 éve nem volt kéztörlő cserélve. (komolyan!)
2019. aug. 17. 05:36
 4/25 anonim ***** válasza:
31%
Mama, segíthetek? Ennyit szólnék.
2019. aug. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%

Különben nem vagyok olyan aki másnak takarít, de lehet hogy ebben az esetben jó hangosan megkérdezném, wc előtt,hogy mama hol van a domesztosz?

Mert nagyon gusztustalan a wc.


Vagy kidobnam a keztorlot mert másznak rajta a bogarak...


Ilyeneket csinálnék.

2019. aug. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Mintha az én anyósom lenne komolyan.... én nem is voltam már 1 2 éve náluk.. Ha voltam is csak beugrottam egy kicsit és el is jottem
2019. aug. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
első körben a fiát kérném meg, hogy beszéljen vele. akár azt is, hogy kinézünk egy napot és együtt kitakarítunk. ez nem állapot... a jövőben gyereket ilyen körülmények közé nem vinnék.
2019. aug. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Párom nem reagál semmit erre. Tudja, hogy nálam milyen tisztaság van, szerintem ő is tisztában van a különbséggel, csak nem akarja megbántani az anyját.

A "mama" kicsit túlzás, aktív korú, dolgozó nőről van szó. :)

2019. aug. 17. 08:23
 9/25 anonim ***** válasza:
37%
Az èn anyósom meg fogkefevel sikalja a furdobe a fugát wtf? Naponta 2x porszivozik mindig takarit vmit agyf4sz
2019. aug. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos válasz, köszönöm a fáradozást.
2019. aug. 17. 09:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!