Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tehetek ebben a helyzetben...

Mit tehetek ebben a helyzetben anyósommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a viszonyom anyósommal, nem csak nekem, hanem a férjemnek is. Engem a kapcsolatunk eleje óta gyűlöl, mert elvettem tőle az egy szem fiát. Mindig szétakart minket szedni. Élvezte ha bajt csinálhat köztünk. Szid úton útfélen, amikor terhes lettem azt kiabálta vetessem el a babákat. Zaklatta a családomat is telefonon, hogy beszéljenek velem az abortuszról. Mikor megszülettek a gyerekek játszotta a nagymamát. A férjemmel is nagyon aljas módon viselkedett, kiderült, hogy kitagadta az örökségből, mindent a lányainak iratott oda. Tőlünk mindig pénzt akart kérni. Az unokáinak sose vett semmit. Ezek ellenére jönne hozzánk, nem hagy bèkén bennünket, hívogat, váratlanul az ajtónkba áll, kopog, veri is az ajtót. Nagyon akaratos, erőszakos, egyszerűen levakarhatatlan. A fiát se szereti, gyűlöli a menyét, hogy szerethetné a gyerekeinket? Mit lehet tenni ellene? A férjem mellettünk áll, nagyon sokszor adta a tudtára, hogy hagyjon bennünket békén, de egyiken be, másikon ki. Egy -egy ilyen ajtóverős esetnél kihívhatjuk a rendőrséget? Úgy tudom van kötelező nagyszülői láthatás, ha a gyámügyön kérvényezi a láthatást. Sokat vagyok ideges és kimerült az aljas húzásai miatt. Rengeteget tudnék még felsorolni, hogy miket művelt velünk, de reggelig írhatnám. Van valami esélyünk kizárni az életünkből?

2019. aug. 25. 16:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
24%
Na, jött az anyós pontozni:D
2019. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nem tudom ezt miért írod, én mindenkinek zöld kezet adtam!
2019. aug. 26. 11:05
 23/24 anonim ***** válasza:
50%

Senki nem mondta hogy te voltál. Főleg, hogy előtte amikor válaszoltál a kommentemre még 100%-on voltam.

Csak úgy néz ki használják anyósod félék is az oldalt, azok szoktak mindenkit lehúzni. :)

2019. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Értelek, ne haragudj azt hittem nekem szól. Meg vehettem volna viccnek, csak most nem tudom.. De amúgy biztos ő volt, vagy egy hasonló egyed..
2019. aug. 26. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!