Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Barátnőm apjának a viselkedése...

Barátnőm apjának a viselkedése már nagyon is idegesít, barátnőm úgy van vele, hogy ne foglalkozzak vele, de már nem mindig bírom ki?

Figyelt kérdés

A hétvégén barátnőméknél voltam. Amikor először bemutatott az anyján láttam egy kisebb ellenszenvet, de ezt megbeszéltük és csak félreértés volt. Az apja először poénkodott nekem, magyarázott mennyire boldog, hogy talált a lánya valakit. Barátnőmön látszott, hogy ez neki nagyon ciki, meg állítgatta le az apját. mondom magamban ez nem lényeges, tipikus lázadó jellem, hogy ellentmond az apjának. Aztán ahogy ott voltam most náluk a viselkedése kiakasztott. Már korábban is, de akkor még tűrtőztettem magam. Amikor már a borból többet ivott mimt kellett volna, akkor a feleségével úgy beszél mint ha rabszolga lenne, semmi sem jó amit csinál, szinte hülyének nézi. Barátnőm agyát is fel tudja húzni egy pillanat alatt, főleg mikor becézgeti, hogy Xy-ácska,Xynka, de ami már tegnap nagyon kiborította nálam a bilit az volt, hogy bnőmmel ordítva, csúnyán beszélt, mert állítólag nem úgy csinált valamit ahogy kellett volna. Amikor ezt meghallottam megmondtam a véleményem és eljöttem tőlük. Barátnőm nem tudott sajna velem jönni, de miután elmentem azt mondta az apja elment aztán este jött haza.

Nem jár kocsmában, a házi borát vagy pálinkáját issza a barátaival, még ha nem is csatak részegre issza magát, akkor is többet ivott mint kellett volna. Eleinte barátnőm nem is akart bemutatni nekik, gondolom ezért.

Mégis ezek után még menjek hozzájuk jópofizni?

Amúgy barátnőmben is van egy kis önfejűség, forró fejűség mint az apjában, de próbál ezekre figyelni.


2017. okt. 23. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ezt az alakot nagy ívben el kell kerülni. Már megismerkedtetek, megvolt az udvariassági tiszteletkör, innentől kezdve nincs dolgotok egymással. A találkozóitok helyszíne nem az ő lakásuk lesz.
2017. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Természetesen nem kötelező hozzájuk menni, töltsétek a szabadidőtöket kettesben a te lakásodban. Ha van, persze.
2017. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Sok minden van a leírásodban. Nem tudom, hogy függnek össze.

Az egyértelműen gáz, hogyha iszik és nem tud viselkedni és kiabál másokkal.

De mi a baj abban, hogy becézi a saját gyerekét? Ez mióta bűn? Miért kell ezen kiakadni?

Természetesen nem kötelező jópofizni, találkozzatok máskor.

Egyébként szerintem nem túl jó megoldás, hogy kiosztod az apján, aztán elmész és a barátnődet otthagyod a kakiban. Akkor inkább ne mondj semmit. Te lelépsz, hazamész, de a barátnőd ott marad a veszekedésben.

2017. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akartam, hogy jöjjön velem, de nem tudott velem jönni, mert a városában segített a mai megemlékezés kapcsán. Hírtelen felindulásból írtam ki az egészet, a becézgetést főleg beitalozva hangoztatja, és a barátnőm van rosszul a becézgetésektől. Tőlem sem szereti hallani.
2017. okt. 23. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Azért tisztázzunk valamit.

Az apja a saját házában úgy viselkedik ahogyan akar, és ehhez neked pont semmi közöd sincsen!

Megmondani a véleményedet az otthonában, meg még annyi se.

Te neki egy senki vagy, azaz a kislányának az éppen aktuális x-edik pasasa.

Majd legközelebb már másik pasast visz haza bemutatni.


Én is csak hirtelen felindulásból írtam ki, hogy mégis mit képzelsz magadról??!

2017. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Talán az, hogy megvédi akit szeret?
2017. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!