Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Titeket felkoszont az anyós...

Titeket felkoszont az anyós jelölt a nevnapotokon, szuletesnapotokon?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 19:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
SMS oda vissza azt csa. Nincs is igényünk többre, én kifejezetten utálom a nőt, azt, hogy ő is engem, már nem érdekel.
2019. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Már az anyósom egy hónapja, nem csak jelölt, de igen. Születésnapomon mindig felhív, vagy képeslapot küld, ha nem tudunk személyesen találkozni. Névnapot nem tartunk, mert külföldön élünk és itt nincs ilyen.
2019. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. szept. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyósom van, nemcsak jelölt, de nálunk mindig mindenkit köszöntenek névnapon és szülinapon is. Most nem kell valami nagy dologra gondolni, de van egy közös családi ebéd, beszélgetéssel, és kis ajándékkal. Ezt többnyire anyóséknál rendezzük. Náluk ez mindig így volt, ahogy összejöttem a - most már - férjemmel, engem is bevontak ebbe a családi hagyományba
2019. szept. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Igen. Apósom általában nem. Nem együtt élnek. Mi mindig megköszöntjük őket.
2019. szept. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jóban vagyunk 🙂

Mondjuk én férfi vagyok, ilyen felállásban ritkábban gond az anyós szerintem.

2019. szept. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ahogy elköltöztünk tőle, a névnapomon csak sms, semmi más. Addig amíg ott voltunk, adtak egy csokit meg ugye személyesen csak felköszöntöttek ha már ott voltunk. De azóta le vagyok szarva a névnapomon. Mert a telefonálás az már túl sok lenne, elég az sms is már. Az meg hogy ezért eljöjjenek?

Születésnapomra na csak eljönnek meg hoznak valamit... De azt is csak azért mert hülyén venné ki magát, hogy a fiához mindenért jön, meg mindenkit köszöntgetnek a párja családjából is, csak engem nem! De szerintem csak ezért. Mert amíg ott laktunk, az volt az ajándék, hogy a lakbérből nem kellett abban a hónapban annyit adnom, hanem kevesebbet. Ezzel le voltam tudva. Se csoki se semmi. Ezt úgy értékeltem, hogy még a fáradtságot sem vették, hogy MIATTAM a boltig eljussanak és egy kis csokit legalább gesztusként a kezembe nyomjanak má.

Vegyél magadnak amit akarsz című dologgal le voltam tudva! Persze mindenki másnál nagy gondot fordítottak hogy mit kapjon.


Névnapra én sem adok semmit anyósomnak viszonzásképp! De a férjem kicseszett velem, mert holott megkértem őt, mégis úgy adta anyukának az ajándékát, hogy tőlünk...

2019. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Persze, amikor “jelölt” volt, akkoris, meg most anyósként is, persze én is őt. Nem vmi nagy dolgokról beszèlek, névnapra egy kis csoki, de van, h aznap nem jutunk el egymáshoz, szal csak egy telefon/üzenet, aztán utólag csoki. Szülinapra egy jó könyv, vagy egy póló/pulcsi ilyesmi, amiről tudja, h tetszene nekem - csak az a poén, h ő valamiért nagyon vélonynak lát engem, mindig mondja is, h zörögnek a csontjaim (ez am igaz volt akkor, amikor összejöttem a férjemmel, 11 éve, mára már nem :D), szal M-es méret helyett mindig S-est vesz. :D
2019. szept. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Pritamin001 válasza:
Igen, mindig. :-)
2019. szept. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Születésnapokkor mindig felköszöntjük egymást, bár az ő szülinapját nehéz is lenne elfelejteni, mert anyukámmal egy napon születtek. :D

Ők a névnapokat nem tartják, ennek ellenére felköszöntjük egymást akkor is.

2019. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!