Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért inkább anyós problémák...

Miért inkább anyós problémák vannak és nem após?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam, hogy ez mitől lehet. Az jutott eszembe, hogy a nők alapvetően rosszindulatúbbak egymás között. A férfiak nem olyan haragosak meg utálkozósak általában. Vajon ezért?

2019. szept. 26. 10:36
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
86%
nálunk is apos az akitől kivagyok.. anyósommal jól kijövök..!
2019. szept. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
91%
Én más területeken (munka, baráti kapcsolatok) is jobban kijövök a nőkkel. Sokkal kedvesebbek velem, mint a férfiak. Anyós is kedves, tényleg szeret, jóban vagyunk. Apóssal sincs komoly gond, de vele egyáltalán nem közvetlen a viszony, elég rideg.
2019. szept. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
78%
A 65%-os csak veszekedni meg nöket szidni jár ide, nem kellene reagálni rá, akkor talán idövel leállna az ostobaságaival.
2019. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
87%

Az apák a lányuk párválasztásába szeretnek inkább beleszólni....

Amúgy rengeteg csonka család van, apa sehol, vagy éppen, mint volt férjeméknél, apuka a kisszobában tévézett és nem szólt senkihez.

2019. szept. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem picit a rivalizálás is közre játszik. Illetve az együttélés sem egészséges.
2019. szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
78%

Sosem szóltam bele fiam párválasztásába, neki kell kitapasztalnia, együtt élnie partnerével, max szakítás után közöltem, annyira nem volt szimpi a választottja, .

Sosem vette észre, mert én azt vallom nem nekem kell együtt élnem vele, hanem neki !

2019. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
69%

INKÁBB szó sokak figyelmét elkerülte. ha nem lenne a kérdésnek valóságalapja anyósviccek sem lennének pl.

néhány após tényleg rossz , de az anyósosokkal van baj INKÁBB mint fordítva. -persze sok helyen egyikkel sincs, ezt nem vitatja senki-

2019. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
31%

“A 65%-os csak veszekedni meg nöket szidni jár ide, nem kellene reagálni rá, akkor talán idövel leállna az ostobaságaival.“


Ha ezzel rám célzol, meg az ötös válaszomra, amivel pont megvédtem a nőket, hogy semmi rosszindulat nincs bennük... akkor fejtsd már ki észérvekkel, hogy mi bajod van. Továbbá idézz kérlek még legalább két válaszomat, ahol nőket szidni jártam ide. Valahol ellentmondtam neked igaz-e, és azóta a begyedben vagyok? Vagy talán nem is én, hanem egy másik 65%, mert soha sehol nem szidtam a nőket. Szóval most te jössz, bizonyítsd az állításodat:

2019. szept. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
0%
Mert nők. Nézd meg itt, bármely témába a női hozzászólásokat. Ennyi.
2019. szept. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
46%

Hát én csak tapasztalatot tudok írni, a sajátomat: Apósom soha nem bántott, sőt. Viszont az férjem anyukája ott tett be, ahol csak tudott, ráadásul mosolyogva "kicsimnek" szólítva, de a hátam mögött furkálódott.

Aztán született két lányunk, mindketten családosak, két lánnyal, 4 és 7 évesek, másik helyen egy 1 hónapos pici fiú.

Nem fényezésként írom magamról, de mindként vőm szeret. Soha nem szólok bele az életükbe, szívesen látom őket mindig és ők is engem. Ez oda-vissza működik.

A fiús anyákkal nehezebb a helyzet. Így én szerencsésnek mondhatom magam. Nekem nem lett menyem, már nem is lesz.

Van benne valami, hogy az anyós-meny kapcsolat bonyolultabb, mint fordítva. Ezt a környezetemben is tapasztalom.

2019. szept. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!