Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek mi a legbetegebb...

Nektek mi a legbetegebb anyós-após sztoritok amit megéltetek vagy hallottatok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 07:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Após direkt ránk nyitott
2019. aug. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

Egy munkatársam mesélte, hogy van nálunk a cégnél egy pasi aki lefeküdt az anyósával is.

Egy távoli rokonom is van aki ilyet csinált...az anyuka összejárt a lánya férjével. Az anyuka férje tudta, a lány nem. Mondjuk lehet nem is érdekelte volna, mert ő is félrek3félt..

Nekem nincs beteges anyós-após sztorim, mert nem tartom velük a kapcsolatot.

2019. aug. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Pároméknál felújítás volt, nem volt ajtó,én pedig ott aludtam. Anyós egész éjjel leskelődött, hogy szexelünk-e vajon, ha igen hogyan.
2019. aug. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is úgy mesélték, így nem tudom, távoli rokon, vagy csak ismerős története. A fiatalok és az anyós szobája egymásba nyílt, és ha csak megreccsent az ágy, az anyós egyből jött, hogy nincs-e valami baj. A férj meg olyan ideges lett, hogy megesett, hogy éjszaka elment sétálni inkább, hogy kiszellőztesse a fejét. Nem is volt hosszú házasság.
2019. aug. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nincs,de a szomszédban volt olyan,hogy az após összejött a menyével.A pletyka szerint a gyerek is az apóstól van,mert a férj nemzőképtelen.
2019. aug. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

Együtt éltünk (ex)barátommal, tehát nem kis tinik voltunk.

Ő évente 2-szer elment kettesben az anyjával egy 3 napos welness hétvégére. Csak úgy simán otthagyott engem. Mondván, vele is kell időt töltenie. De értitek, 3 napos wellnessre. Ja, az anyja amugy 5npercnyire lakott és kb minden nap átment hozzá.


Amikor nem voltunk otthon, az anyja csak úgy átjárt hozzánk takarítani meg rendezkedni. Persze "jószándékból". Volt hogy napokig nem találtam pl a hajvasalómat. Mert neki nem tetszett hogy a földön a sarokban tartom. De volt hogy a konyhaszekrényben a cuccokat rendezte át, pl a poharakat a nasikkal megcserélte.

A kutyánknak a fekhelye meg a játekai a háloszobánkban voltak,melletünk alust a kutya, a táljai meg másik szobában voltak. Volt hogy a fekhelyét meg minden játékát ávitte a másik szobába, mert neki ott tetszett jobban.

2019. aug. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Hàzfelujitasban voltunk,beköltöztünk anyosmék 1,5 hónapra.Nyár volt,az emeleten vagy 40 fok.Meztelenül aludtunk a szobàban.Sokszor előfordult hogy elaludtunk a tv meg úgy maradt.Anyosom meg aposom mindig bejöttek kikapcsolni a tv t.Aztán anyosom megjegyezte hogy legalább bugyit vegyek fel alvàshoz.Égtem mint a rongy.Aztán kiderült hogy amíg amíg férjem otthon lakott mindig ezt csinàltàk.Màs nem volt,amúgy rendes emberek.
2019. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Itt láttam, az anyós szoptatta az unokát.
2019. aug. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem anyós, hanem sógornő: a csontos sztori.
2019. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%
67% az kamu volt.
2019. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!