Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az rossz ha leendő anyós,...

Az rossz ha leendő anyós, apos meg nem volt nálunk?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel együtt lakunk a szuleimnel, de még nem ismerik egymást a két felrol a szülők

Mi a fővárosban lakunk, 30 km a táv köztünk

25/F


2019. szept. 20. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha komolyan terveztek egymással, akkor illő lenne a két szülőpárt meghívni egy délutáni beszélgetésre (teasüti, pogácsa, kávé/tea, esetleg egy szolidabb hidegtál, vagy szendvicsek)
2019. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Hívjátok meg őket! Nem baj, ha ismerik egymást!


Én is laktam anyóséknál. Én meghívtam magam őket oda, mert látni akartam őket és azt is, hogy lássák nekem is van családom. Én nem akartam őket összehozni mint család mondjuk, mert anyósom kinyilvánította véleményét egyszer az édesanyámról, ami nem pozitív volt. Édesanyámnak meg meséltem, velem milyenek ami szintén nem volt pozitív.... de aztán szembesült ő is. Édesapámat kedveli elvileg anyós... de én apát is felvilágosítottam, hogy velem nem voltak kedvesek.... Felszínes a viszony a családjaink közt. A családom tudja, hogy a férjem családja rohadtul nem akarta, hogy össze is házasodjunk, mert engem nem szeretnek. Lagzin láthattak is saját szemükkel.


Remélem nálatok sokkal jobb a helyzet!

2019. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Engem például a saját anyósom, apósom se érdekel egy új kapcsolatban. Majd, ha gyűrű van az ujjamon akkor megismerem őket. 😀
2019. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Mi 7 éve vagyunk együtt, van 2 gyerekünk, de a szüleink direktbe még nem találkoztak, az én apám a párom anyjával még soha, a többi is csak a véletlen műve, nem lettek egymásnak bemutatva

Szerintem felesleges

2019. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Derwer ***** válasza:

A mi szüleink eddig kétszer találkoztak.

Először az esküvőn. Aztán egy köztes helyen. 250km van köztük, nem tudják egymás címét, telefonszámát.

Jól van ez így. :P

2019. szept. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt 30 km lófax, felteszem, ezt te is tudod... másrészt viszont nagyon nem mindegy, h mióta vagytok együtt. Mondjuk egy 2-3 éves kapcsolatnál még nincs akkora jelentősége, de pl. 6-8-10 év után már valóban “illene” összeismerkedniük az “örömszülőknek”.

Az én példám am. tökre ellentmond ennek; 7 év együttlét után házasodtunk (kamaszkorunkban “jöttünk össze”), és a szüleink az esküvőn találkoztak először... nem véletlenül; totál más világ a két család, valszeg sosem lesznek puszipajtások - mi ezt tudjuk a férjemmel, ergo nem is erőltetjük a találkozást...

De ahol normális szülők vannak, szal nem alkesz anya, mint az enyém, meg az épp aktuális alkesz pasija, apa ismeretlen, stb..., ott sztem 2-3 év után illene összeismerkedni a szülőknek... :)

2019. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Tök felesleges. Biztos nincs jobb dolgod?
2019. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!