Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek is gáz, ha valaki...

Szerintetek is gáz, ha valaki a vejétől akar albérleti díjat kérni?

Figyelt kérdés

Az egyik haveromról van szó, inkább jó barátomnak mondanám,mesélte, hogy apósáék akarnak tőle meg a lányuktól alberleti dijat, amiert a házukba laknak. Külföldön dolgoznak egyébként aposáék.

Szerintetek is gáz ez? Mi azt beszéltük, hogy a saját lányukat lehúznák havi közel 100ezerrel. Persze a rezsit a baratomék fizetik, mivel ők lakják a házat, de azonfelül akarnak tőlük penzt kerni. Mikor pont hogy arra gyüjtenek hogy 4 ev utan vegre összetudjanak házasodni meg saját házat venni. Ti is kérnétek a sajat gyereketektol és a vőlegényetől penzt?


2019. szept. 27. 17:10
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
50%

Akkor már mennék egy idegenhez albérletbe, após meg kenje a hajára a kecóját!

Nem kérnék a gyerekemtől bérleti díjat. A rezsit fizesse, de ennyi!

2019. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Ez csak ideiglenes megoldás, 1 éve laknak bent amiota a szülök külföldre mentek. Eddig nem is kértek semmit, csak mult héten összekaptak valamin a sráccal mikor itthon voltak, es utana mondtak, hogy akkor fizessenek, ha ott akarnak maradni. Persze nem fognak fizetni. Szerintük is gáz, a csaj nagyon kiakadt a szüleire.
2019. szept. 27. 21:10
 13/30 anonim ***** válasza:
82%
Elmennék máshova lakni...
2019. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
78%
Minden helyzet ahol a fiatalok lesik hogy meghaljanak az öregek, és ők örököljék a házat, "ideiglenes" megoldással kezdődött. Nem hülyék az apósék, tudják hogy úgyse fognak soha elköltözni a haverodék. Akkor meg miért essenek el a bevételtől amit a lakás jelent nekik? Amúgy miért alap hogy a fiataloknak ingyen jár minden, az alap, az nem lopás, de ha nem élősködhetnek, akkor "meglopják" őket az öregek?
2019. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy meg érthető. Potya lakás, de kötözködnek az idősekkel? Hát én se dobnám ki az ablakon azt a bérleti díjat. Ne tegyünk már úgy mintha a fiatalok tennének szívességet a szülőknek.
2019. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Amig nem tudjatok min volt a vita ne alkossatok véleményt. Persze en se voltam ott, biztos senki se tökéletes, de ettol függetlenül 100at kerni a sajat lányuktol szerintem túlzas
2019. szept. 27. 22:17
 17/30 anonim válasza:
47%
Nem kérnék, de láttam én már érdekes szülőket..
2019. szept. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
19%

Vita van...istenem. Apósnak nincs annyi esze, hogy szóban elrendezze a vitát, inkább bérleti díjat kér. Csak gratulálni tudok.

Az rendben van, hogy fizetik a rezsit, de hogy még pluszban albérleti díjat is kérjek a saját lányomtól, miközben tudom, hogy saját lakásra gyűjtenek...Hát szégyellhetik magukat. És ezzel anyós is egyetértett?

2019. szept. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
52%

12-re.


Ha nem fizetnek, húzzanak el onnan. A kislány meg ne akadjon ki a szüleire, inkább köszönje meg, hogy ingyen ott lakhattak.

2019. szept. 28. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
61%
"Amig nem tudjatok min volt a vita ne alkossatok véleményt." A tulaj szempontjából lényegtelen. Szívességet tesz, százezreket spóroltak meg a potya lakhatáson. Nem muszáj szívességet elfogadni és kész.
2019. szept. 28. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!