Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal 2 éve vagyunk együtt,az édesanyjával élnek kettesben.

Egy dolgot nagyon furának tartottam,ami kb 2 hete történt hogy a pároméknál voltunk és kértem tőle egy pulcsit. Adott egyet ami már kicsi volt rá és megkérdeztem nem e vihetném haza. Amire az volt a válasz hogy nem,mert ezt anyum szokta itthon hordani télen. Ezt nagyon furcsáltam és egy megmagyarázhatatlan undort éreztem( nem tudom miért) mire adott egy másik pulcsit,majd mégegyet amikre ugyanugy rákérdeztem hordja e az anyja,mire azt válaszolta hogy igen szokta és inkább nem kértem pulcsit😀 Ez normális dolog? Valaki a felnőtt fia ruháiban járkál otthon? Egyébként van párja akivel távkapcsolatban él,egyből rá is kerdeztem hogy hát de miert nem az övét hordja,mire nem tudott válaszolni.

Egyébként én az anyját megtudnam folytani egy kanál vizben kb,de ettől függetlenül is nekem ez magyon bizarr volt.

Ti szoktatok ilyet? Vagy csak nekek nem normális ez?



2019. okt. 2. 14:13
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
0%

Az én anyósomnak simán nem lett volna jó senki szerintem, mert minden meny szar lett volna, csak ő a tökéletes ember!

Az én anyósom is mint ahogy írtam, nekem is ilyen volt. S ahogy ő viselkedett, úgy kezelte a férjem, mintha az övé lett volna, mert neki nem jött össze apósommal! Ő volt a férfi a háznál. Amikor én képbe kerültem, ez volt a helyzet. Amikor eljött hozzám, felhívta és 1 órát pofázott a fiával, pedig tudta hol van! Ugyan miért? Kicseszésből! Nekem fejemhez vágta hogy mennyire örül, hogy a férjem akkor azt mondta nem fog elköltözni otthonról! (2 hónapja voltunk együtt. Nem gondoltam hogy rögtön költözne elfele velem 21 évesen.) Mert az anyja világ életében zsarolta lelkileg.

Simán elhiszem, hogy egy nyomorult pólót is azért vesznek fel, mert annyira képtelen leszakadni a gyerekről! Olyan pólóról beszélünk amit hordott volna a férjem akkoriban, de hát anyuka elkobozta alvósinak. Mintha nem tudott volna mást felvenni! Nem hülye a kérdező! Igenis van ilyen! Az én anyósom harcolt velem mindig is, ilyen kicsinyes dolgokkal is meg akarta mutatni, hogy ő itten a minden! A fiának ő az egyetlen, én nem vehetem el tőle és én nem is vagyok olyan tökéletes mint ő, és ugyanazt szereti a fia mint ő! Hát ha mást nem látott a gyerek, mit szeressen?

Nem kell lehülyézni a másikat azért, mert így érzi! S van ilyen anyós!

2019. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!