Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal 2 éve vagyunk együtt,az édesanyjával élnek kettesben.

Egy dolgot nagyon furának tartottam,ami kb 2 hete történt hogy a pároméknál voltunk és kértem tőle egy pulcsit. Adott egyet ami már kicsi volt rá és megkérdeztem nem e vihetném haza. Amire az volt a válasz hogy nem,mert ezt anyum szokta itthon hordani télen. Ezt nagyon furcsáltam és egy megmagyarázhatatlan undort éreztem( nem tudom miért) mire adott egy másik pulcsit,majd mégegyet amikre ugyanugy rákérdeztem hordja e az anyja,mire azt válaszolta hogy igen szokta és inkább nem kértem pulcsit😀 Ez normális dolog? Valaki a felnőtt fia ruháiban járkál otthon? Egyébként van párja akivel távkapcsolatban él,egyből rá is kerdeztem hogy hát de miert nem az övét hordja,mire nem tudott válaszolni.

Egyébként én az anyját megtudnam folytani egy kanál vizben kb,de ettől függetlenül is nekem ez magyon bizarr volt.

Ti szoktatok ilyet? Vagy csak nekek nem normális ez?



2019. okt. 2. 14:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
94%
Hát szerintem ebben semmi rossz nincs, pulcsi pulcsi. :D Mondjuk én bírom anyóst. Arra nem gondoltál, hogy talán a párjának nem olyan a stílusa vagy a mérete? :D
2019. okt. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
89%

Bátyám kiakart dobni egy régi pólót, anya meg mondta, hogy neki jó lesz; hajat- vagy kerítést festeni, kertészkedni, vagy csak úgy simán, me’ mé’ ne.


Fúúújjjjjj de undorító egy vérfertőző csakádba születtem, azt a k**v@!

2019. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
94%

Mi a véleményem?


A pulcsidolog piszlicsáré ügy, kár szót vesztegetni rá.


Itt van az eb elhantolva: "Egyébként én az anyját megtudnam folytani egy kanál vízben". Miért nem törekszel annak az embernek az elfogadására, aki ilyen nagy örömforrást (a párodat) szülte neked? Dolgozz e kérdésen a hosszú távú kapcsolatotok érdekében.

2019. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
86%
Miért utálod az anyósod?
2019. okt. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
94%
Az a velemenyem, hogy te nem vagy komplett!
2019. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
88%
Te jóég! Amikor hazamentünk anyósékhoz, és lehűlt az idő, én még anyóstól kértem kölcsön pulcsit es zoknit! És ő adott! A sajátjai közül! Én meg felvettem! Most döbbentem rá, hogy milyen undorítóan cselekedtem! Fúúúj één!
2019. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
19%

Én azt nem értem, hogy a mamának miért nincs saját pulcsija? Nálunk ilyesmi eszébe sem jut senkinek, hogy egymás ruháit hordjuk. Még ha valamilyen szükséghelyzetben 1 valamit 1x-1x kölcsönkérnek, az oké, de állandóan? El nem tudom képzelni, hogy mondjuk bátyám vagy apám ruháit hordjam el...

Ettől függetlenül nem szép, ahogy az "anyósról" beszélsz, de az szerintem sem normális, hogy valaki rendszeresen a fia ruháiban mászkáljon otthon.

2019. okt. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
37%

Mondjuk annyi eszem lenne férfiként, hogy rájövök, hogy a barátnőm azért kér tőlem pulcsit, mert örökbe szeretné, a lányoknál ez teljesen tipikus, hogy megszereznek 1 pólót vagy pulcsit életük aktuális szerelmétől, szimplán mert jólesik nekik otthon ahhoz bújni stb.

És egy ilyen kérést elutasítani azért, mert az összes ruháját az anyja hordja... húha. :D Nagyon ciki.

Az meg egyébként érthető szerintem, ha nem akar valaki olyan ruhát felvenni, amit egy általa kifejezetten nem kedvelt személy szokott viselni. Az lényegtelen, hogy a kérdező miért nem bírja anyukát, attól még nyilván nem szívesen bújik bele olyan cuccba, amiben ő szokott otthon tenyészkedni.

2019. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
89%
Undorító nagyi vagyok, mert a fiú "kis unokám" /16 éves 180 centi 90kg/ kinőtt melegítőiben, felsőiben dolgozgatok a kertben vagy éppen itt bent.
2019. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
91%

Az a véleményem, hogy beteg vagy.

Agyban.

2019. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!