Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal 2 éve vagyunk együtt,az édesanyjával élnek kettesben.

Egy dolgot nagyon furának tartottam,ami kb 2 hete történt hogy a pároméknál voltunk és kértem tőle egy pulcsit. Adott egyet ami már kicsi volt rá és megkérdeztem nem e vihetném haza. Amire az volt a válasz hogy nem,mert ezt anyum szokta itthon hordani télen. Ezt nagyon furcsáltam és egy megmagyarázhatatlan undort éreztem( nem tudom miért) mire adott egy másik pulcsit,majd mégegyet amikre ugyanugy rákérdeztem hordja e az anyja,mire azt válaszolta hogy igen szokta és inkább nem kértem pulcsit😀 Ez normális dolog? Valaki a felnőtt fia ruháiban járkál otthon? Egyébként van párja akivel távkapcsolatban él,egyből rá is kerdeztem hogy hát de miert nem az övét hordja,mire nem tudott válaszolni.

Egyébként én az anyját megtudnam folytani egy kanál vizben kb,de ettől függetlenül is nekem ez magyon bizarr volt.

Ti szoktatok ilyet? Vagy csak nekek nem normális ez?



2019. okt. 2. 14:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
88%
Az a véleményem, hogy egy hisztis hp vagy.
2019. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Mondok bizarabbat! Anyu múltkor fázott nálunk, és mivel én két mérettel kisebb ruhákat hordok nála, férjem adta oda az egyik itthoni pulcsiját neki.

Sőt, mikor 8-9 hónapos terhes voltam, apósom melegítőjében voltam itthon, mert nem akartam két hónapért venni sokezerért egy elég bő szettet, ő meg simán tudta nélkülözni az egyiket. És akkor mi van? Úristenbetegekvagyunk :D nyugi. Semmi undorító nincs ebben, nem a pasid alsógatyáját hordja, gondolom, anyósod fürdik is, mos is, -- gondolom, ő mossa a kicsifia pulcsijait is -- nem egy csöves után kell felvenni. Nem tudom, milyen ágyak vannak, de pl. a lepedő/paplanhuzat, de akár törcsi is simán lehet, hogy előző körben anyós ágyán volt! Ezért van a mosógép, hogy ne kelljen ilyeneken idegeskedni. Egyébként ez pontt valami olyan, amin nem tudsz változtatni, következésképp csak magadnak ártasz, ha idegeskedsz miatta.

2019. okt. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Én az öcsém kinőtt boxeralsóit használtam pizsigatyának. A piszinadrágoknak nagyon szoros a gumija, ha azok voltak rajtam, egész éjjel pisilni jártam. A boxeralsók meg pont elég lazák voltak, hogy ne szorítsanak, de annyira nem, hogy leessenek. Bár most gondolkodom, nem csak azokat "örököltem meg" a tesómtól, most is egy olyan póló van rajtam, amit ő vagy 10 éve kinőtt. Benton márka, ez még tök jó minőségű, és pont jó rám. De pulcsiját is kaptam már meg, azt szoktam a "koszolós" munkákhoz felvenni. De megnyugtatlak, van saját ruhám is :)


32N

2019. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ez 2 év után derült ki....

Amúgy gyagya vagy...

2019. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
20%
Még nem utáltam az anyósomat, amikor ő szintén a férjem pólójában aludt. Én is csak lestem és nem a bizarr szó jutott eszembe erről, hanem hogy annyira magához akarta láncolni, meg őt tette meg férfinak a házban amikor szét ment az apósommal... Olyan volt, mint hogy ő ezzel is azt mutassa, kb ők egyek a fiával (mert állítása szerint a férjem az ő tükörképe férfiban, annyira olyan a fia!). Nyilván nem tetszett a dolog, mert amúgy olyan megjegyzést tett nekem, hogy olyan boldog, hogy a fia őt választotta. Nem utáltam akkor még meg ezért a kijelentésért de haragudtam, csak elnyomtam magamban a jó viszony kedvéért... De rosszul voltam amikor megláttam a férjem pólójában. Csak az volt eszembe, hogy verseng velem és ezzel is csak ezt mutatja, hogy 'látod, a pólóját is én hordom'!
2019. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Savlekotő ***** válasza:
100%
Mi a nejemmel egymás mackóját hordjuk otthon,ami néha a felnőtt gyerekeinkre is rá cirkulál ha együtt vagyunk valahol hosszú időt, ebben semmi nincs, ne a ruhára vetítsd ha nem bírod az anyját.
2019. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Jézusom emberek😂😂😂

Ezért nem vagyok normális meg hisztis p*csa mert ezt irtam hogy undoritonak talalom? Egyebkent azzal nem lenne semmi baj,hogyha kerteszkedni akar vaagy akarmi akkor felvenne azt a rohadt pulcsit es abba tevekenykedne,de o otthon hordja,es nekem ez a fura hogy van parja megis a sajat fia ruhaiban van. Akkor mar miert nem vesz fel egyet a sajat pulcsijai kozul...

Kedves 1. Válaszolo! Viccbol utana rakerdeztem hogy esetleg egy agyban nem szoktatok aludni mikor en nem vagyok ott😂

Kedves 25. Válaszoló! Ugyanigy erzem hogy versengeni akar velem a parom anyja es minel jobban magahoz lancolni es bennem is elojott mar ez a gondolat hogy ezt gondolja hogy meg a pulcsijat is en hordom.

Mindenesetre koszonom a valaszokat foleg azoket akik azt irtak ezert idiota vagyok. Tovabbi szep napot!😊

2019. okt. 2. 22:09
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

A kerdezonek egyre betegebb megnyilvanulasai vannak! Jol ertem, hogy te feltekeny vagy a parod anyjara?

Ugyan miert venne fel a parja cuccait???? Irtad, hogy tavkapacsolatban elnek. Hivja fel, hogy: "Szia Szivem! Tudom, hogy tobb szaz km-re laksz, de el tudnal ugorni hozzam az egyik nem hasznalatos pulcsiddal? Fazom:(("


A fia cuccai ott vannak keznel, akit lathatoan cseppet sem zavar, hogy kolcson ad nehany cuccot az edesanyjanak!


Lassuk be kerdezo, teged az zavar, hogy a parod nem engedte, hogy elvidd a pulcsit. 1-0 oda. Utalod az anyjat, maskulonben nem talalnad undoritonak a kozoskodest!

Elhataroztad, hogy kiirsz egy kerdest, ahol majd mindenki teged tamogatva, a parod anyjat savazza - es majd szebben alszol!

Nem jott ossze, mivel itt veled van problema, meghozza nem is keves!


Jah, es az baromira rossz hasonlat, hogy ha a pulcsit kolcson adja, akkor mar egy agyban is alszanak!?

Normalis vagy?! En lapatra tennelek.

2019. okt. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
“ Ugyanigy erzem hogy versengeni akar velem a parom anyja es minel jobban magahoz lancolni es bennem is elojott mar ez a gondolat hogy ezt gondolja hogy meg a pulcsijat is en hordom.” - De hogy versengene már veled, te kis ostoba, hisz’ ott sem volt, nem is tud róla, hogy a fia mondta neked, h ő szokta hordani... gondolod, h előre ledumálta a pici fiával, h ha esetleg kölcsönkérnéd egy pulcsiját, nehogy odaadja neked, és hangsúlyozza, h az anyja hordja, vagy hogy? 😂Am meg nyugi, már akkor is hordta, amikor ő meg a barátod még a létezésedről sem tudtak. Ja várj, nyilván ez is kitervelt dolog; anyuka már előre kitalálta, hogy a fia még nem is létező csajával majd így fog versengeni, és kezét dörzsölgetve várta, majd gonosz kacajjal nyugtázta a pillanatot, amire évek óta várt és készült... 🤣🤣🤣
2019. okt. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk vicces, hogy ilyen dolgon pampogsz, ahelyett, hogy megkérdeznéd, hogy 2 év után miért nem veled él? Felnőtt emberek esetén ez inkább furcsa.

Az, hogy egy családon belül felveszi két ember ugyanazt a ruhadarabot, megesik.

Én pl turibol vásárlok, csak használt ruhám van. Ki a fenét érdekel? Kimosod alaposan és kész. Családon belül meg főleg, gondolom nem lepras az anyja, hogy ennyire undorodni kelljen tőle.

Fehérneműn kívül szerintem egyáltalán nem gáz ez.

2019. okt. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!