Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosom olyan dolgokba uti az...

Anyosom olyan dolgokba uti az orrat amihez semmi koze mit tegyek?

Figyelt kérdés
A ferjem mindene az anyja, baren sem panaszkodhatok, velem is sokat torodik,viszont az anyjanak szerinte mindig igaza van. Anyosom sajnos mellettünk lakik, heti egyszer kétszer atjon, amivel semmi gondon nem lenne, de az az első neki hogy korbejarja a hazat mindenfele indokkal es lecsekkol mindemt hogy hol hohy van kitakaritva stb. A fuggonyoket elhuzgalja hogy lassa milyen az ablak, peraze ezt akkor mikor a kisfia nincs itthon. Allandoan ő beszel, megkerdi hogy mi van velem de kb 2 szót mondhatok a többit ő beszeli. Nem beszélünk evek ota a masik lanyaekkal mert a ferjem es a tesvere haragban vannak, erre csak ő roluk tart előadást nekem, hogy a lanya milyen szep, milyen okos, de kb koszonni nem tud nekem az utcan... es ezt is persze akkor mondja amikor a ferjem nem hallja. En nagyon türelmes vagyok, de mar 10 eve ez van es nagyon elég..
2019. okt. 8. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

35-40 évesen nem tudod kinyitni a szádat vagy becsukni kulccsal az ajtót, és nem beengedni az anyóst?

Szerintem kamu kérdés, ennyire nem lehet senki élhetetlen.

2019. okt. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha 10 éve ez van eleve mi a jó búbánatért kellett anyós szomszédságába költözni. Persze mindenki azzal indokolja milyen jó lesz majd az unokanal hogy közel van és majd segít, de mégis mindenki itt picsog aztán gyakori hogy anyós a szomszédban, nem bírja, rá megy az idegrendszere, ramegy a házassága stb. Én anyósom kb maga az ördög. Olyan szinten elő tudja adni az ártatlan esetlen szende nénikét, de egyébként meg egy hátbaszúró, kétszínű alak. Már a szüleim előtt is lejáratta magát. Na mi pont ezért nem költöztünk a szomszédságába. Az elején néhány utcára laktunk tőlük, már az is túl közel volt. Most jó pár várossal odébb költöztünk. Azt se tudják hova. Nem is érdekli őket. És azóta sokkal nyugodtabb az életünk. Nem kell beengedni. Azt írod ezt csak előtted csinálja, hát azért mert megteheti. Engedd be olyankor amikor a drága fia is otthon van. Ha egyedül vagy ne engedd be. Mond hogy dolgod van nem alkalmas a vendég fogadás. Ennyi. Tudod néma gyereknek......
2019. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Fotózd le, vedd fel a hangját,amikor kioktat.
2019. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk hiába panaszkodsz, ha te magad még nem álltál elé, és nem beszélted ezt meg vele. Az ilyen emberek ezt a viselkedést csak azzal szemben engedik meg maguknak, akik hagyják.
2019. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Mintha csak az én anyósomról irtad volna le,pedig mi 30 km-re laktunk egymástól,de amikor idejött kb. egy hónapban 2x mindig ez volt.Először bosszantott,néhányszor össze is vesztünk,akkor egy ideig nem jött,aztán elengedtem a a fülem mellett.
2019. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Szóval a párod szerint az anyjának mindig igaza van? Akkor kérd már meg a párosát,hogy ő is csekkolja le a lakást,és mondja meg hogy mit nem talált rendbe.

Szólj be nyugodtan anyósodnak. Előbb utóbb a párod is rájön,hogy már te is nagykorú vagy,és nincs szükséged arra,hogy bárki kioktasson.

2019. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 piroska és a farkas ***** válasza:
75%
Legközelebb legyen làtvànyosan koszos az ablak, és ha anyós megjegyzést tesz, màr adhatod is a kezébe a takarítós rongyot.
2019. okt. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10 év...
2019. okt. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!