Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan szól bele anyósom a...

Jogosan szól bele anyósom a dolgokba?

Figyelt kérdés
Egy családi összejövetelen voltunk,ahol a kelleténél egy kicsivel többet ittam, mint szoktam. Általában 1 pohár pezsgőnél nem iszom többet, most két pohárral ittam, jó kedvem lett tőle, de nem voltam részeg. Anyósom ezt egyáltalán nem nézte jó szemmel és ott mindenki előtt elhordott egy részeges k---vának, amiért többet ittam, mint szoktam. Én azonnal elmentem, a férjem ott maradt még, jó nagy veszekedés lett a dologból, a férjem megvédett engem, azóta nem is beszél anyóssal
2016. máj. 22. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
botrányosan viselkedtél?
2016. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem, mindenre emlékszem, az egyetlen rám nem jellemző dolog az volt, hogy sokkal beszédesebb voltam és távolabbi rokonokkal is beszélgettem, de csak családi dolgokról, a gyerekeikről, munkáról, ilyesmi.
2016. máj. 22. 22:43
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
akkor nem olt jogos
2016. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Lek.rvázott az egész rokonság előtt, és te azt kérdezed hogy "Jogosan szól bele anyósom a dolgokba?" Vagy ez a szokott társalgási tónus nálatok, vagy hatalmas kamu az egész.:D
2016. máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
...és eddig nem volt problémátok egymással?
2016. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem hogy örült volna, hogy milyen jól kijössz a családdal :D (pláne ha az ő rokonaival is)


Teljesen normálisan viselkedtél, még jól is jött az a plusz jókedv, rokonokkal a jó kapcsolat sosem árt :)

2016. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem is elég kínos, amikor valaki becsiccsent a családi összejöveteleken.Főleg ha a többiek józanok.

De basszus hát egyszer előfordul.Ráadásul nem is ittál olyan sokat,hogy emiatt meg lehessen róni.

Anyósod nem járt el helyesen..Nagyon nem..Ha másnap négyszemközt mondja,hogy hé hát leközelebb azért figyelj a mértékre..az oké lett volna.De nem akkor az egész rokonság előtt ilyen hangnemben ahogy mondta neked.Szóval nagyon nem volt jogos.

2016. máj. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Anyósodnak egyrészt semmi köze nincs hozzá, hogy mennyit iszol, másrészt, ha már belepofátlankodik a MÁS dógába, akkor ezt offline módban, diszkréten kell közölni.

Én egy ilyen után egy életre elfelejteném a némbert.

2016. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5%
azért hogyha nem emlékszel, miket mondtál tettél, akkor eléggé becsiccsentettél, nem 2 pohár pezsgőtől... annyitól nem részegedik le valaki annyira, hogy utána nem emlékszik... próbáld meg rendezni a kapcsolatodat anyósoddal, ez az érdeke mindkettőtöknek... lehet, hogy anyósod tulzásba vitte a dolgokat, akárcsak te a piát...teljesen ártatlanka azért te sem vagy ebben az ügyben, próbálj meg eszerint hozzáállni a dolgok rendezéséhez.
2016. máj. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

9-es, próbálkozz az értő olvasással, mielőtt ítélkezel.

Kérdés (1-es hsz.): Botrányosan viselkedtél?

Válasz (2-es): Nem, mindenre emlékszem.

ÉRTED???

Nem viselkedett botrányosan, ebben biztos, mert mindenre emlékszik.


Kérdező!

Nem csináltál semmi rosszat, férjed is megvédett, anyósod meg magát járatta le a rosszindulatú megjegyzésével.

Fütyüljetek anyósodra és szeressétek egymást férjeddel! :-)

2016. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!