Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosotok cseszett el valamit...

Anyosotok cseszett el valamit az esküvötökön?

Figyelt kérdés

Kezdem unni az öntelt egoista fejèt.Ugy csinal mintha ö lenne a mindenseg.

Az esküvö szervezesebe nem engedtük beleszolni de bepotolta.

Mivel falun esküdtünk ismerte az anyakönyv vezetöt akivel mi megbeszeltük h 5 en koccintunk mert mondta h altalaban kellemetlenseget lat mindenki kerülget mindenkit,szülököszöntö megvan koccintsunk a tanukkal köszönet jeleül.

Erre az esküvö napjan nyögte be h elrendezte h 9en koccintsunk,mi az h ö kimarad.Es nem kostolhatja meg a finom pezsgöt.

A templomi bevonulasom elcseszte mert orgonan zenelt valaki fennt.

Ö indult elöl a ferjemmel de annyira lassan setalt h mire apukammal megtettem az elsö 2 lepest a zene abbamaradt.

Azt se tudtam mi van ugyh kb futottam az oltarhoz annyira kinosnak ereztem.

A pap bocsanatot kert,ilyen meg nem törtent.

Anyosom semmi,es nem az h tolem!de apukamnak sem mondott semmit

nem csak egy lanya-apa bevonulast hanem apa lanya vonulast ami remelhetoleg 1 szer lett volna azt is elcseszte

Megneztem a kepeket a nyerseket,28 kep keszult arrol ahogy a ferjemmel megy a temlomban,rolunk 6.

A lenyeg h o legyen a kozeppontban mert rosszul van ha valami nem rola szol.

A lakodalomban ugy volt h 10 orakor van torte

a pincer mondta neki negyed 10 kor h szerinte leult a hangulat.hozzak e a tortat,o meg ravagta h hozzak.

Kulfoldrol szerveztunk mindent segitseg nelkul

rengeteg munkank van benne de elcsesz mindent.

A lenyeg h volt vofej es mi is ott voltunk,mondjuk minket kellett volna megkerdezni.A vofej es keson latta h mivan elkezdett minket keresni mire odaertunk a torta elol,az kellett verekednunk magunkat a nasznepen h a tortahoz menjunk.

Mi ugy szerettuk volna h odallunk az asztalhoz,villany lekapcs,meggyujtjak a tuzijatekot rajta es igy hozzak

mivel mi sem lattuk meg a tortankat.

Kellemetlen volt az egesz

Hajnalban osszepakolt egy csomo gyertyatartot es diszt amit bereltunk.

Masnap vettem eszre h ilyeneket is elrakott.

Hetfon mentunk fizetni a dekoroshoz pofamrol lesult a bor.megis mit gondol?ellopja valaki a nasznepunkbol a disziteseket,gyertyatartokat.

Meg vasarnap reggel o kelt eloszor mert ott aludtunk a hotelben az etterem folott,elkezdte bepakolni az autojaba a viragokat sutiket stb...

Anyukam szaladt h nana,jo lenne osztozkodni.

Elvitte volna haza magaval.

Arrol nem is beszelve h 3 gyertya tartot ellopott vastag uvegbol van es erdekes alakja van,ko draga lehetett.

Odaadta a sogorom felesegenek.

Jah nem am esetleg anyukamnak ha mar ilyet tett.

Semmibe veszi a csaladom mitha ok nem is leteznenek.

Most nagyot csalodtam benne.

Szivem szerint soha tobbet nem is akarnam latni.

Sokszor kemenyek vagyunk de nala nem hasznal.

egyik fulen be a masikon ki.

Mit csinaljak?ti mit csinaltatok volna?


2019. nov. 8. 21:06
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
69%
Ezek tényleg ilyen nagy dolgok, h így fel kell fújni? Azt meg nem ertem, h miért kell kiemelni, h külföldrol szervezetek mindent
2019. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
65%
Itt arról van szó, hogy a kedves kérdező, megerősítést akar, arra, hogy jogosan utálhassa az anyósát. Hisz az ő rokona, aki először látta, még mondta, a szeme sem áll jól a banyának. Na...
2019. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
82%

Vicces brigad vagytok ti, ahol a gond az, hogy a lopott cuccbol ti miert nem kapjatok meg a “reszeteket”.

Mas csaladokban esetleg fel sem merulne ilyen, mert nem lopnak.

A te korodben ugy tunik az a baj, ha nem adnak a lopott cuccbol. Hat, legalabb a sajat koreidbol valasztottal part magadnak, osszeillo csalad vagytok.

2019. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
83%
Tudod mit kérdező? Engedélyt adunk rá, hogy utáld az anyósodat. Hidd el, ő sem szeret téged. 😄
2019. nov. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
86%

A problémáid:

1: Szeretett volna veletek koccintani, ezt elrendezte, hibázott, de ezt azért meg lehet érteni, eleve úgy illett volna

2: Nem zenélt elég hosszan az orgonista. Ez miért anyósod hibája? Amúgy tök jó lehetett ahogy a templom előtt valami hülyeségen civakodtok, közbe meg elhallgat a zene, mire elindultok végre.

3: Kevés kép készült rólatok, mert anyósod akart a középpontban lenni. Ezt hogyan kell elképzelni, folyton odaugrált fotós elé? Nehezen tudom elképzelni.

4: Nem a megbeszéltek szerint hozták ki a tortát, leült a hangulat, szerintem simán jót akart, hogy megengedte, hogy hozzák, apróság, nem tudom mi múlott ezen.

5: Ellopta a díszeket, gyertyatartókat, és nem adott belőle, pedig tök drága lehetett. Hát egy szinten vagytok, te is nagyon gáz vagy. Nem is értem te miért nem vitted vissza. Furcsa ez az egész, ha velünk ilyen történt volna, hogy véletlenül xy hazaviszi a díszeket, elmegyek érte, megmondom, hogy nincs kifizetve és visszaviszem a cégnek ,probléma megoldva.

6: Berakta a kocsiba a virágokat és sütiket, ha tényleg csak magának akarta elég gáz, de még ez sem biztos, lehet hogy csak azért akarta hazavinni, mert ő volt a helyi, ahogy kiveszem a szavaidból, és eszébe se jutott, hogy nem mentek majd oda érte, lehet, hogy csak segíteni akart.

Amúgy rohadt jó történetetek, tiszta kabaré.

Amúgy a a kérdésedre válaszolva, anyósom nem cseszett el semmit az esküvőnkön, de apósom eldugta a menyasszonyi autót a polgármesteri hivatal előtt , a parkoló legutolsó sarkába, nehogy valaki meglássa és ellopja, vagy kárt tegyen benne, túléltük, már csak röhögök rajta.

2019. nov. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom sírjak vagy nevessek.
2019. nov. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, a puccos esküvőknél ritkán szokott minden tökéletesre sikerülni.Sőt, szerintem még ilyen nem is volt soha senkinek. :D Legalábbis azokon a fényes puccparádékon, amin részt vettem, mindig voltak dolgok, amik nem az elképzelés szerint zajlottak.Valaki mindig elcseszett valamit.És szerintem lehetetlenség úgy szervezni bármit is, hogy az mindig mindenkinek tökéletesen megfeleljen.Mindig lesz olyan ember, aki elégedetlen lesz.

Anyósod típusa nem egyedülálló példa a történelemben.Vannak, akik szeretnek előtérbe kerülni bárhol-bármikor.Ezeket csak azzal tudnád kivédeni, ha nem lesznek ott az eseményen, vagy összeházasodtál volna szép csendben a férjeddel.Te nem ezt választottad, így a következményeket viselned kell.

Az ellopott holmikat meg ki kellett volna fizettetned az anyósoddal, ha ennyire zavar a lopása.De eddig nem terjedt a gondolkodásod.1 hónapja volt az egész, ideje túllépni rajta.

2019. nov. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
83%

Azért szépen a nyakába varrtál mindent. Értem én, hogy nem kedveled, de mi köze van ahhoz, hogy az orgonista nem figyelt, a fényképész valamiért őt fotózta és te elfelejtetted a fátylad. Azért nem mindenért ő a hibás. A tortánál segíteni akart, a koccintást meg nem is értem. Nálunk evidens volt, hogy nem csak a tanúkkal és az anyakönyv vezetővel, hanem a szülőkkel is koccintunk. Ezen nem tudom mi felháborító.

Viszont vegyél vissza, mert ha már a házasságotok elején ilyen sárkány üzemmódban működsz, lehet a kedves férjed megunja, és haza cuccol anyucihoz, mert lehet neked nem tűnik fel, de őt két tűz közé szorítottad. Mi van ha nem téged választ majd?

2019. nov. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
60%

Addig örülj, meg ez volt. Az enyém elkésett a hazassagkotesrol, plusz bónusz an meg be is feküdt az ágyukba és aludt... Mert ő fáradt..


Bár kicsit tényleg úgy jön le, hogy utalhasd, de vegulis a fia esküvőjén nem így kell viselkedni. Szülők, házaspár gusztustalan ha berugnak az esküvőn..

2019. nov. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
77%
Hát de most már vége... ez a múlt. Ott kellett volna lépni, mikor látod hogy rendezkedik.
2019. nov. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!