Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosotok cseszett el valamit...

Anyosotok cseszett el valamit az esküvötökön?

Figyelt kérdés

Kezdem unni az öntelt egoista fejèt.Ugy csinal mintha ö lenne a mindenseg.

Az esküvö szervezesebe nem engedtük beleszolni de bepotolta.

Mivel falun esküdtünk ismerte az anyakönyv vezetöt akivel mi megbeszeltük h 5 en koccintunk mert mondta h altalaban kellemetlenseget lat mindenki kerülget mindenkit,szülököszöntö megvan koccintsunk a tanukkal köszönet jeleül.

Erre az esküvö napjan nyögte be h elrendezte h 9en koccintsunk,mi az h ö kimarad.Es nem kostolhatja meg a finom pezsgöt.

A templomi bevonulasom elcseszte mert orgonan zenelt valaki fennt.

Ö indult elöl a ferjemmel de annyira lassan setalt h mire apukammal megtettem az elsö 2 lepest a zene abbamaradt.

Azt se tudtam mi van ugyh kb futottam az oltarhoz annyira kinosnak ereztem.

A pap bocsanatot kert,ilyen meg nem törtent.

Anyosom semmi,es nem az h tolem!de apukamnak sem mondott semmit

nem csak egy lanya-apa bevonulast hanem apa lanya vonulast ami remelhetoleg 1 szer lett volna azt is elcseszte

Megneztem a kepeket a nyerseket,28 kep keszult arrol ahogy a ferjemmel megy a temlomban,rolunk 6.

A lenyeg h o legyen a kozeppontban mert rosszul van ha valami nem rola szol.

A lakodalomban ugy volt h 10 orakor van torte

a pincer mondta neki negyed 10 kor h szerinte leult a hangulat.hozzak e a tortat,o meg ravagta h hozzak.

Kulfoldrol szerveztunk mindent segitseg nelkul

rengeteg munkank van benne de elcsesz mindent.

A lenyeg h volt vofej es mi is ott voltunk,mondjuk minket kellett volna megkerdezni.A vofej es keson latta h mivan elkezdett minket keresni mire odaertunk a torta elol,az kellett verekednunk magunkat a nasznepen h a tortahoz menjunk.

Mi ugy szerettuk volna h odallunk az asztalhoz,villany lekapcs,meggyujtjak a tuzijatekot rajta es igy hozzak

mivel mi sem lattuk meg a tortankat.

Kellemetlen volt az egesz

Hajnalban osszepakolt egy csomo gyertyatartot es diszt amit bereltunk.

Masnap vettem eszre h ilyeneket is elrakott.

Hetfon mentunk fizetni a dekoroshoz pofamrol lesult a bor.megis mit gondol?ellopja valaki a nasznepunkbol a disziteseket,gyertyatartokat.

Meg vasarnap reggel o kelt eloszor mert ott aludtunk a hotelben az etterem folott,elkezdte bepakolni az autojaba a viragokat sutiket stb...

Anyukam szaladt h nana,jo lenne osztozkodni.

Elvitte volna haza magaval.

Arrol nem is beszelve h 3 gyertya tartot ellopott vastag uvegbol van es erdekes alakja van,ko draga lehetett.

Odaadta a sogorom felesegenek.

Jah nem am esetleg anyukamnak ha mar ilyet tett.

Semmibe veszi a csaladom mitha ok nem is leteznenek.

Most nagyot csalodtam benne.

Szivem szerint soha tobbet nem is akarnam latni.

Sokszor kemenyek vagyunk de nala nem hasznal.

egyik fulen be a masikon ki.

Mit csinaljak?ti mit csinaltatok volna?


2019. nov. 8. 21:06
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem túlreagálod a dolgot, olyanokért is hibáztatod, amiért nem ő volt a hibás. A gyertyatartót és díszeket én már hétfőn visszakértem volna tőle. Gondolom, azt hitte, azok már nem kellenek senkinek.

Én ezekért nem szakítanám meg vele a kapcsolatot, hanem megbeszélném vele és továbblépnék. Mondjuk én eleve nem szeretem őrizgetni a múlt vélt vagy valós sérelmeit, főleg, ha valaki alapvetően nem rossz szándékból hibázik, inkább csak butaságból, mert nem gondolja át, mit csinál és az miért nem jó valaki másnak.

2019. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
53%

Ezek közül a lopás, ami gáz. A többi vihar a biliben... Nem játszott elég hosszan a kántor? (így hívják a valakit, aki fent ül az orgonánál) Aki ült már orgonánál templomban a kóruson, az tudja, hogy nem lehet lelátni. Csak a szentély van tükrökkel beállítva, hogy lássa, hogy hol tart a mise. Én kórusban éneklek. Tudod, hány ilyen van, hogy rövidebb énekkel készültünk és hamarabb ért véget, mint kellett volna. Jó, persze ez a Te Nagy Esküvőd. Lőtéri kutya nem fog már emlékezni, hogy rossz lett a bevonulás, ami mellesleg nem is fontos része igazán az egyházi esküvőnek, csak a menyasszonyok "álma", mert ezt így kell csinálni...

Nem fértetek egyből a tortához és nem volt úgy a tüzijáték, ahogy akartátok? Uram Atyám, remélem azért megoldottátok valahogy...

Amúgy a kérdésre válaszolva: nem, mert még csak most lesz esküvő, viszont anyósom nem él már sajnos... A te problémáid hatalmasak, de hidd el, ez sem könnyű, hogy a párom meg úgy nősül, hogy se az anyukája se az apukája nem láthatja ezt már.

2019. nov. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
19%
Én még csak polgári esküvőn voltam, azt nem értem, ezek szerint az egyházin nem egyszerre vonul be a pár? Ha látom, hogy elöl jön a vőlegény egy nővel, én is azt hinném a fotós/zenész helyében, hogy ők a pár, legfeljebb magamban gondolnám, hogy kicsit öregecske...
2019. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
77%

A katolikuson általában nem. Ott a vőlegény az oltárnál várja a menyasszonyt.

A reformátusoknál együtt vonul be a házaspár.

Az alábbiak miatt:

"A katolikus egyház az igazi esküvőnek a templomi szertartást ismeri el, a házasságot pedig szentségnek, és Krisztus szavai szerint felbonthatatlannak tartja. Ezzel szemben a református egyház elismeri a hivatalban, az anyakönyvvezető előtt kötött házasságot, és arra kér áldást Istentől, tehát itt inkább a házasságot megáldó istentiszteletről, és nem esketésről van szó."

A kérdésre válaszolva: az enyémet nem. Viszont a lányom anyosa meg akarta mondani, hogy hol legyen a lagzi (arra a puccos helyre nem volt anyagi keretük, a nászasszony meg nem szállt be pénzzel az esküvőbe) Bele akart szólni, hogy milyen ruhát viseljen a lányom (én se szóltam bele egyikbe sem, amiben kértek, segítettünk) De hogy egyik se jött be (se a hely, se a ruha), megkérdezésük nélkül megrendelte az esküvői tortát, olyat amilyet egyikük sem szeretett, csak a nászasszony és a dísz se olyan volt, mint amit ők választottak.

2019. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!