Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Moert csinálja ezt az anyósom?

Moert csinálja ezt az anyósom?

Figyelt kérdés
Annyira idegesít az anyósom. Nem járunk hozzájuk nagyon gyakran. KB havonta egyszer vagy attól függ hogy jön ki,valamikor csak kéthavonta vagy havonta kétszer.mostaban azt csinálja hogy mindenfélét osszevasarol férjemnek legyen az élelmiszer vagy valami apróság, de akkor amikor ő gondolja és olyan dolgokat is ami megromlik és nekem az az érzésem h direkt azért csinálja h ig, hetente menjünk hozzá. Már nagyon elegem van, nem akarok mindig akkor menni amikor ő éppen kitalalja h vett valamit és azt se akarom h férjem ott legyen minden héten. Egyébként nálunk is van bolt mi is megtudjuk venni és legalább nem kell elmenni érte minden héten utazni 50 kmt pluszba. Másik meg h sok olyan dolgot vesz amit pl én nem is használnék de mivel megveszi kénytelen vagyok
2019. nov. 10. 11:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy kénytelen. Nem mész és kész. Gondozás alatt vagy, hogy nincs önálló döntésed?
2019. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 grafno ***** válasza:
75%

Megkell mondani- kedves öntől mama, hogy mint mindig, most is ránk gondolt, de a 7vegen nem megyünk le. Mert én a következő 60 hétvégén a szüleimnek megyek egy 20m*25m*2,5m medencét ásni katonai asoval, férjemet meg befizettem egy talicskat a világ körül körbe toló versenyre ami ha minden jól megy akkor 2027 decemberig eltart.

De van egyszerűbb módja is. Csak annyit kell mondani nem megyünk mert..... Megy a hasam, nincs kedvem, rossz a kocsi, stb vagy csak az igazat.

Lehet hiányzik az anyunak a kicsi fia, mert unatkozik.

2019. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

"és azt se akarom h férjem ott legyen minden héten"


Ha a férjed egy héten egyszer találkozhatna az anyjával, micsoda dolog is lenne.

Zárd be a sufniba.


Azután ha te mennél az anyádékhoz, ő zárna be...

2019. nov. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

"Másik meg h sok olyan dolgot vesz amit pl én nem is használnék de mivel megveszi kénytelen vagyok" Add oda rászorulóknak.

Amúgy férjed miért ne mehetne hozzá? Neked nem kötelező, én sem szoktam, pedig én aránylag jóban vagyok anyóssal.

2019. nov. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem tetszik az anyós akkor ne menj, de beszéld meg a férjeddel h mi a problémád mindenképp!
2019. nov. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjed menni szeretne, akkor hadd menjen. Ha te nem szeretnél hetente/kéthetente menni hozzá, akkor otthon maradsz. Problem solved.
2019. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A férjem is csak azért megy mert anyós ugye vett valamit és azért megy h elhozza, ő se akarna menni minden hétvégén. Vannak más dolgaink is. Éppen ezt írom hogy anyós ezzel direkt vissza él, és csak azért is vesz valamit h legyen indok hogy elhivja és tudja h ugyis fog jönni a cuccokert.
2019. nov. 10. 12:30
 8/19 A kérdező kommentje:
Férjem meg sajnálja hogy jaj milyen rendes ezt meg azt vesz, de ha tényleg ilyen rendes lenne akkor először megkerdezne hogy mi az ami tényleg kell, nem? És hogy mikor jöttök melyik héten, addigra megveszem. Nem az hogy ő gondol egyet és ugrani kell,olyan dolgokért is ami éppen nem is kell.
2019. nov. 10. 12:32
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Most arról van szó, hogy nem mindegy, kinél van az irányítás. Azzal, hogy ő önként mindenről dönt és semmiről nem kérdez, zsinóron rángat titeket. Ne hagyd neki.
2019. nov. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%

Nekem mondjuk nem férne bele, hogy az 50 km-re élő szülőt csak kéthavonta látogassuk, ha úgy adódik, de hát te tudod...

És mi az, hogy nem akarod, hogy a férjed ott legyen minden héten? A felesége vagy, nem a nevelőtisztje. Eszünkbe nem jutna a férjemmel, hogy azt szabályozzuk, ki mikor mehet a szüleihez vagy bárki máshoz.

2019. nov. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!