Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom gúnyolódik csak vagy...

Anyósom gúnyolódik csak vagy én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátommal már több éve együtt élünk. Sajnos az utóbbi időben ide költözött az anyós mivel össze veszett az apossal és nem néz ki úgy mintha ki is akarna bekulni vele. Viszont mióta itt van azóta semmi sín úgy ahogy eddig volt. A reggeleink felborultak, az esteink se telnek körülbelül máshogy. Ha véletlenül szabadon van és 8 helyett délben kelek fel rögtön panaszkodik az anyós a barátomnak hogy milyen egy lusta teremtés vagyok. Ő ilyenkor már régen főzött meg kimosott. Lehet hogy nem hangzik olyan rosszul de a napi beszólásaival már kiidegel. Múltkor bekapcsoltam a mosógépet időzítettre és mikor haza értem az üzletből kiderult hogy a drága anyós elzarta a vizcsapot szóval a mosógép víz nélkül kezdett el mosni persze.Tudtam hogy direkt csinálta de nem szóltam semmit. Avval hárított hogy ő nem nyúlt hozzá biztos én zártam el csak nem vettem észre. Pedog soha nem volt elzárva.

Ha a barátom ott van egy helyiségben velünk mindig a barátom kedvesének hív és a kedves szót igen megnyomva említi. Például nem főzött a kedvesed kávét meg ilyenek.

Múltkor észrevettem azt is hogy nagyon sok mosópor fogy el. De azt hittem az anyós tuti mosott vele,de nem láttam semmi jelét. Később amikor mentem a konyhába akkor láttam hogy önti ki a folyékony mosóporomat a mosdóba. Ott arra fogta hogy bele szállt a légy és nem akarta hogy véletlenül úgy öntsem a gépbe. Akkor ott abban a pillanatban kikeltem magamból és el kezdtem vele kiabálni amit utólag bánok már. Lekiabaltam hogy mégis mit képzel magáról,hogy mióta itt van velünk semmi nem a régi meg sorolhatnám. Persze elkezdett sírni és később a barátomnak is elmondta hogy miket találgatok róla. Persze a barátom nem hitt nekem. Sőt meg sem hallgatott. Most egyik sem szól hozzám.


2019. nov. 7. 06:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk ezek, amiket leírtál-vizcsap elzárás, mosószer lefolyóba ontese- elég hihetetlenül hangzik.

Ettől függetlenül ha nem akarsz anyóssal lakni, akkor nem kell. Leülteted a pasidat és közlöd vele, higy vagy anyós költözik, vagy te.

2019. nov. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
94%

Dehogynem van ilyen. Én is megtapasztaltam.


Egyetlen egy valamit tehetsz.

Nem szólsz,csendben maradsz, és a telefonoddal felveszed amit csak lehet.

Mosószer mosdóban stb...


De ha megvan utána se szólj az öreg lánynak, hanem csak mutasd meg a fiának.

Na ha azt sem hiszi el,szó nélkül lépj.


El akar tüntetni az útból a mama.


Ki fog csinálni, ha minden így marad. Az a célja.

2019. nov. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
3%

Nagyon nagy onuralom kell,de ne szólj neki.

Sőt ha ott van a párod te is legyél mamával kedves.

2019. nov. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
6%
Egy felnőtt ember ne aludjon délig.
2019. nov. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
95%

A mamácska megéri pénzét.

A kedves fia is.

Vigasztaljon, hogy bárki élne a fiával, mindenkivel ezt csinálná.

Válaszút elé állítanám a kedvesedet, mert ez így nem élet.

Ha nem hiszi el, hogy az anyja mit művel, akkor felvenném, bemutatnám, de addigra már csomagolnék is.


Két háziasszony nem fér meg egy otthonban.

Menjen vissza az otthonába, oldja meg a férjével a problémáját máshogy, vagy menjen albérletbe.

A fiatalok intim, privát szférájába belezavarni gonoszság.

2019. nov. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
93%

4-esnek!

Már miért ne aludhatna, ha pl. rossz éjszáája volt, vagy egyáltalán a sok hajsza után csinál magának egy lazább délelőttöt?!

Kinek mi köze hozzá? A kedvesével költözött össze, nem a mamával.

Honnan veszi a bátorságot, hogy megszabja, hogy mikor mit tegyen?

Az csak a fiatal párra tartozik, nem rá.

A mama úgy akarja "hasznosítani" magát, hogy beleüti az orrát az intim életükbe, kavarja a sz..t.

Lehet azt olyan apró kis praktikákkal elérni, mint a "légy szállt a mosószerbe".

A légy ételre száll, nem a számára mérgező vegyianyagba, ami ráadásul zárt flakonban van.

Szépen ültetgeti a kis aknákat a fiatalok közé, hogy vita legyen, feszültség köztük, ő meg az áldozat.

Maximum 3 nap a tűréshatár, amíg egy harmadikat lehet tolerálni.

Nem élhetnek, közlekedhetnek úgy a lakásban, ahogy a fiatal pár kialakította, megszokta.

Én nem mennék a gyerekem nyakára.

2019. nov. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
95%

"Azért délbe felkelni nagy trehányság."


Tényleg? Majd mindjárt elszégyellem magam, hogy milyen trehány vagyok. Hétfőtől szombatig hajnali háromkor kelek, vasárnap viszont bizony délig is alszom. Most akkor kössem fel magam? Felnőtt ember el tudja ám dönteni, hogy mikor kel fel és ahhoz a világon senkinek semmi koze nincs.

2019. nov. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg délben felkelni trehányság, meg is mondom az összes éjjel dolgozó embernek, főleg a mentőknek, tűzoltóknak, orvosoknak, ápolónőknek, mozdonyvezetőknek, stb, hogy fel kell kelni időben és ezért ha hajnali 6 kor végeznek, akkor ne merjenek aludni.


Kérdező, kié a lakás? Te meg lettél kérdezve, hogy odaköltözhet-e anyuka?


Bár mondjuk nálam ott bukna a dolog, hogy a párom nem véd meg és hazugnak nevez, akkor dobnám ki.

2019. nov. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó, és ha gyári munkás, akkor már nem jár neki a pihenés?
2019. nov. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
96%
Nem csak a tűzoltó, meg az ugyeletes orvos kel hajnalban. Én sem vagyok egyik sem, megis hajnalban kelek. És? Ha valakinek van ideje délig aludni, aludjon délig. Sőt, aludjon egész nap, ha neki úgy esik jól. Az o dolga, senki másnak közé nincs hozzá.
2019. nov. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!