Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Moert csinálja ezt az anyósom?

Moert csinálja ezt az anyósom?

Figyelt kérdés
Annyira idegesít az anyósom. Nem járunk hozzájuk nagyon gyakran. KB havonta egyszer vagy attól függ hogy jön ki,valamikor csak kéthavonta vagy havonta kétszer.mostaban azt csinálja hogy mindenfélét osszevasarol férjemnek legyen az élelmiszer vagy valami apróság, de akkor amikor ő gondolja és olyan dolgokat is ami megromlik és nekem az az érzésem h direkt azért csinálja h ig, hetente menjünk hozzá. Már nagyon elegem van, nem akarok mindig akkor menni amikor ő éppen kitalalja h vett valamit és azt se akarom h férjem ott legyen minden héten. Egyébként nálunk is van bolt mi is megtudjuk venni és legalább nem kell elmenni érte minden héten utazni 50 kmt pluszba. Másik meg h sok olyan dolgot vesz amit pl én nem is használnék de mivel megveszi kénytelen vagyok
2019. nov. 10. 11:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%
Megadhatnád anyós címét, írnék neki, ha más úgyis vásárolj, lepjen meg egy helyesírási szótárral.
2019. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam h mindig két havonta, de volt olyan amikor nem érkeztünk vagy nekik nem volt jó és csak így jött ki. De átlagban minden hónapban megyünk,ahogy írtam valamikor kétszer is. És nem fegyelmezem h ne menjen minden héten,hanem ő sem akar menni mindig és azért írtam h nem akarom azt se h férjem minden héten menjen mert sokszor ez miatt hogy anyós valami hukyeseget vesz és azonnal menni kell érte,atkell variálni az egész napot vagy hétvégét...
2019. nov. 10. 14:31
 13/19 A kérdező kommentje:
Ja és a pláne hogy legtöbbször megis kell fizetnünk, amiket vesz nekünk.. Komplett úgy csinál mintha itt nem lenne bolt.
2019. nov. 10. 14:34
 14/19 anonim ***** válasza:
97%

"Erzsike néni, ne vásároljon nekünk romlandó ételeket, mert nem tudunk minden hétvégén elmenni magához, ezer a meló itthon. Köszönjük, hogy gondol ránk, de szükségtelen a fáradozása."

Ezen mi olyan nehéz? 🙂

2019. nov. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%

Köszi, mama, de most nem tudunk menni.

Ennyi, párszor nem ugrasz, és leszokik a felesleges vásárlásról.

Neked meg nem is kell menned, megy a férjed ha akar.

2019. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
92%

3-as neharagudj!

De jo h nem minden hetvegen anyucinal log!Mert anyuci manipulalja es ra akarja venni ott legyen

Joga van a felesegnek is ebbe beleszolni hiszen nem azert aldozzuk fel az eletunket egy ferfinek h hetkoznap jok legyunk,hetvegeken meg anyuka a jo.

Havonta 1szer elmegy hozzajuk par orara egy ebedre boven megfelel

meg nem a stomszednak laknak 50 kmre

A hugom is 50kmre lakik

tudod kinek lenne kedve minden hetvegen ingazni

arrol nem beszelve en is szeretek itthon pihenni,vagy tan a ferjemmel idöt tölteni.

Szerintem ebbe semmi rossz nincs.

Kerdezö, a ferjed mit gondol?

2019. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%
Ez a kulcsszó, manipulálja. Tobb valasz nem is kell.
2019. nov. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Annyira idegesít az anyósom...havonta kétszer.mostaban azt csinálja hogy mindenfélét osszevasarol férjemnek legyen az élelmiszer vagy valami apróság"


Örülnék, ha ilyen anyósom lenne!

2019. nov. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
92%

Utolso ez szep dolog

de az en anyosom is hasonlo volt,megprobalta megvasarolni a fiat...

Ha adott valamit cserébe keményen el is várt...

Szoval nem szivböl tette hanem „üzletet“ csinalt

Mindig azt mondom a szeretet nem üzlet,vagy szivböl adok vagy nem adok.

2019. nov. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!