Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ez még belefér...

Szerintetek ez még belefér vagy ez már sok anyós részéről?

Figyelt kérdés

Vigyázott a fiamra egy másfél órára. Nem sűrűn kérünk tőle ilyet, de most sajnos, így jött össze.

Mindent kiraktam, ami kellhet, elmondtam mi hogy legyen(mert még eddig 2x vigyázott az unokára, hisz ő elfoglalt, pedig 3 percre lakik tőlünk.)

Azzal fogadott hazatérés után hogy unatkozott és rendet rakott a nappaliban a kisasztalon meg virágokat locsolt meg port törölt a nappaliban. Hozzateszem 2 napja takarítottam.

Azt hittem ott menten hanyatt dobom magam. A férjem mondta hogy hagyjam.

Ez másnál is kiverné a biztosítékot?

Ezt miért csinálják?

Köszönöm a válaszokat!


2019. dec. 16. 10:10
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
57%
Ez már tulzás, mi ebben a probléma,hogy rendet rakott.Mindegy,hogy 2 napja takaritottál.Szerintem tul reagálod, ügyet csinálsz abból is amibõl nem kellene.
2019. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem sem csinalt ezzel semmi rosszat. Gondolom van koztetek valami alapfeszultseg, amiert rossz neven vetted tole ezt. Ne baragudj, de mas orulne neki egyebkent, nyilvan ugy volt vele, hogy ha ezzel tud neked kicsit segiteni es kitelik az idejebol, akkor megteszi, hogy neked erre ne legyen gondod kisgyerek mellett.
2019. dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
40%

Nézd a pozitív oldalát!

Az anyósod otthon érzi magát nálatok.

Én örülnék egy tevékeny,segíteni akaró anyósnak.

Nálunk nem kell előre bejelentkezni a családtagoknak,mondván hazajön és ha akar segíthet.

2019. dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
80%
Elmondta, unatkozott, gonďolta ez is segítség. Ezen nem kéne kiakadni, inkább örülj neki.
2019. dec. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk engem is idegesítene, hogy kérdezés nélkül a lakásomban turkál. De amúgy nem annyira komoly dolog. Bár számomra is bosszantó lenne!

Mondjad neki máskor, hogy köszi, de legközelebb nem kell takarítani.

Fogalmam sincs, miért csinálják.


Én kezdek rájönni, hogy különböző helyekről, különböző családokból, különböző szokásrendszerekből jövünk, különböző életkorral. És szerintem épp ezért nagyon ritka, ha valaki tényleg egy húron pendül anyósékkal.


Olyan nálunk is volt, hogy adtunk neki kulcsot, mert a fenyőfának kellett vizet önteni. Direkt mondtuk, hogy virágokat NE öntözzön, mert azt megcsináltuk, és mindegyik szárazság kedvelő.


Erre megyünk haza, az összes cserepes virág áll a vízben. A korall virágomat kirohasztotta. "Ő csak megöntözött, mert száraznak találta a földjüket." - Az meg ne zavarjon, hogy bizonyos növények 2-3 hetenkénti locsolást igényelnek, és az a jó, ha száraz a földje, mert a szárában tárol vizet... Mikor mondtuk neki, hogy tönkrevágta a virágot, még ő sértődött meg.

2019. dec. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
38%
A szemetlada! Kössük fel! Megérdemli a mocsok, hát kepes volt segíteni.
2019. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
51%
A kérdező nem fejfújta a dolgot, csak sértette, hogy turkált a személyes terében az anyósa. Amúgy meg nálunk is van ilyen, hogy mama még takarít utánunk, pedig látta meg mondtuk, hogy már megcsináltuk; és ez olyan utálatos dolog, mert ő már csak azért is megcsinálja, mintha mi nem dolgoztunk volna elég alaposan -.-". Biztos értitek...
2019. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
64%

Én megértem.

Az anyosom is azt hiszi ez az ő lakàsa,itt bármit megtehet

Pedig nem!akar szulo akar nem tiszteletben kell tartaniuk h az a ti otthonotok.Oke hogy segiteni akar de van szaja kerdezze meg kell e!!!

Az en anyosom is atultette a viragokat.Mert szerinte ugy jobb.

vagy ha van virag amit tulontoztem,ilyenkor hagyom oket kiszaradni,es nagy reszuk helyrejon.Volt h kidobta.Volt h meglocsolta a viragokat,amiket elotte nap locsoltam meg,fele szetrohadt,a kaktuszaimnak annyi volt...

Sose kerdez semmit o sem,ugy jart kelt mintha az o lakasa lenne.


Szepen koszond meg az anyosodnak a segitseget,es kerd meg h tobbet nem kell pakolnia takaritania ez a te otthonod,te vagy a haziasszony

nalunk sertodes volt par napig de lenyugodott

most mar ha valamihez hozzakar érni megkérdezi

Persze neki szokasa volt h turkalt is

A haloba is bement es turkalt a fiokokban.

Akkor nekiestem h semmi joga hozzà,én sem megyek el hozza es turkalom a fiokokban szekrenyekben

A haloban van oar ertekes dolgunk,kis felretett penzunk is

semmi koze hozza sztem


Beszelj vele finoman mindenkepp mert ha nem elobb v utobb durransz es csunyan neki fogsz ugrani

2019. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
48%

Na azért álljon már meg a menet. Van különbség aközött, hogy túrkál a fiókokba, szekrényekbe és aközött, hogy letörli a port a szekrény tetejéről, és meglocsolja a virágokat. Ha esetleg a locsolás miatt tönkre ment a virág, akkor szólj neki, hogy legközelebb kérdezzen meg róla, de a polcoknak az ég világon semmi baja nem lett attól, hogy le lett törölve róla a por...


Istenem milyen szarrágó menyek vannak.

2019. dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
38%
Nekem ah lenne a kérdésem higy ezeket mekkora gyerek mellett csinálta? Mert ha már nagyobb akkor tojni rá de ha mondjuk pici baba akkor nem az idegesitene h mit csinált hanem h miért nem a gyerekre figyelt.
2019. dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!