Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy kezelnéd, ha az apósod a...

Hogy kezelnéd, ha az apósod a másik menyét/vejét sokkal jobban kedvelné?

Figyelt kérdés
Sosem volt jó a kapcsolatom az apósommal, tízen akárhány éve csak puffogva kerülget, néha-néha beszólogatva. Semmi baj nincs velem, csak gazdagabb családból jöttem, bár azt sem sokkal. Nemrég lett egy másik menyjelöltje, akit viszont a kezdetektől fogva erősen pártol, minden hülyeségét elnézi a lánynak, kb bármit csinálhat, mindent jónak vél, míg én megszakadhattam volna az évek alatt, semmi nem volt neki jó. Folyton mellé ül a társaságban, külön beszélget vele, hozzám meg szinte alig szól, míg a másikkal röhögcsél. Eléggé zavar, már a családban többen megjegyezték, mennyire a másik nővel kivételezik. Nem vagyok rászorulva, de nem tudom jó szemmel nézni, hogy ennyire kutyába sem néznek. Ilyenkor mit tennél, mondanál te? Hogy viselkednél? A másik nő sem nagyon kedvel engem szerintem, legalábbis az apósnak nyal, nekem, a férjemnek meg az anyósomnak meg egy szava nincs. Ti ezt hogy tennétek helyre magatokban? Kb havonta két-háromszor ezzel kell szembesülnöm...
2019. dec. 24. 23:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%
Nyilván a gyerekeit se egyformán szereti, van ilyen.
2019. dec. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%
Ne foglalkozz vele. Nálunk anyámnak a tesóm a kedvence. A tesóm gyereke, a tesóm párja.....
2019. dec. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%

"Semmi baj nincs velem, csak gazdagabb családból jöttem"


Ha így indítottál az apósnál is akkor ne is csodálkozzál, hogy nem bír.

Gyaníthatóan a másik csaj nem hasonlít rád nyomokban sem, ezért kedveli az apósod.

Ráadásul 10 év alatt sem tudtad megkedveltetni magadat, miközben majd megpukkadsz, hogy az új lánynak ez azonnal sikerült.


Valami baj mégiscsak lehet veled...

2019. dec. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
10%
Nem értem mi az összefüggés az én és ő közri kapcsolathoz, az ő és a másik ember kapcsolatának.
2019. dec. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
24%
Pasidnak "Dragam innentol csak 3 havonta 1 orara vagyok hajlando talalkozni a barmilyen rokonaiddal es kerlek te is menj ritkabban." Es ezzel zard le. Ha nem megy bele nem szeret elegge.
2019. dec. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
66%
Örülnék neki, legalább nekem nem kellene annyit járni hozzájuk.
2019. dec. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igaz nekem csak apósom új felesége ilyen. Bár senkit nem szeret, a páromat, tesóját sem, de engem kifejezetten utál. Jó emberismerőnek tartom magam, általában érzem, ha valaki csak megjátsza magát, tudtam az elején, hogy milyen. Hozzáteszem nem volt oka engem utálni, évi 3x találkoztunk, akkor sem kerültünk mélyebb beszélgetésbe, sőt egy idő után jobbnak találtam nem megszólalni, mert minden szavamba belekötött, egy alap süti receptbe is, hiába mondta mindenki, hogy finom, hiába fogyott el az összes, ő lehajította a kutyának meg se kóstolta. Mikor terhes voltam ennél durvább dolgokat is mondott, amit szerintem egy jó lelkületű ember se nyel le. Ott eldöntöttem kizárom az életemből és közöltem párommal, hogy mostantól semmi magánjellegű dolgot ne osszon meg előtte, akár jó, akár rossz, mert nem rá tartozik, mindenbe beleköt és beleszól. Apósom a papucsa volt nagyon sokáig, majdnem megszakadt a kapcsolata a fiával, de hiába áskálódott ellenünk nem sikerült szét választani a családot. Apósomnak 4 év után leesett kit vett el és nagyon megbánta. Állandóan veszekednek, mert az asszonynak már nincs hatalma felette, de még mindig titokban segít a fiának( nem pénzzel, tönkrement az autónk és még nincs kész, apósom kölcsönadta Karácsonykor, mert nekik kettő van). Ezt mikor megtudta mostoha anyós kikelt magából és örjöngött. Amúgy a szüleimet is utálja, pedig csak látásból ismeri őket. Igazából megbeszéltük mindenkivel, hogy apósomhoz azért elmegyünk, visszük az unokáit, csak úgy teszünk, mintha ott se lenne az asszony, nem veszünk tudomást a megjegyzéseiről.
2019. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!