Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem tetszik ez az új karácsony...

Nem tetszik ez az új karácsonyozás. Elviseljem, vagy vonjam ki magam belőle?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal, és azóta minden karácsony, és az előtte lévő 2-3 hét idegbajban telik. Mindenki rohangál, kapkod, ideges, a karácsonyi ebéd úgy készül, hogy anyós ordít, hogy sose lesz kész, de amúgy senki sem segíthet. Képzelhetitek a többit is.

Nálunk régen a karácsony nyugodt ünnep volt, senki nem kapkodott, nem volt ideges.

Gyomorgörcsöm van már ettől az ünneptől miattuk... Ne menjek többet vagy mit tegyek? Hogy viselitek ezt el?


2019. dec. 26. 19:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
Karácsonyozz a pároddal! Egyik nap pár órára látogassátok meg anyóst.
2019. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mond hogy te ebből nem kérsz és kész
2019. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Andi80018 ***** válasza:
94%
Ha külön laktok, akkor miért nem csak egy ebédre mentek át, pár órára? Minek kell ott aludni? Átmentek egy kicsit, és kész. Sőt, akár azt is meg lehet csinálni, hogy elmentek "telelni" valahová, és megoldódik a dolog. Tényleg nem értem, miért kell ott lenni napokat, amikor megvan a külön életetek.
2019. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%

Sose értettem, mi az, hogy nem lehet német mondani.

Mond azt jövőre, hogy vírusos hasmenésed és hanyasod van, megspekelve egy mandulagyulladassal. Nem tudsz menni, kész.

2019. dec. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenki ott alszik, nincs olyan, hogy mi nem."

De van. Majd jövőre meglátod, ha jót akarsz magadnak.

2019. dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Na en behuztam a féket 3 eve
2019. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne en behuztam a féket 3 eve.. En voltam a szemét. Mondtam h nem. Nekem ez nem kell.. Detto ugyanez.. Ha megyunk aludjunk ott. Mondtam h nem vagyok csecsemő. Amúgy oke annyiba benne vagyok h egy ejszakat ott legyunk. Lévén nekem nincsenek szuleim akihez mehetnenk. Mondtam 24 itthon. 25 valamikor 11 fele elindulunk oda, 26 ebed utan jovunk haza. De mondtam h viszek valamit. Vagy kaja vagy süti h levegyek anyosomrol annyi terhet. Ha ezt minden fia-menye megcsinalna, nem lenne ekkora hiszti. Nyilvan meg is ertem, de akkor is elegem van az őrületbol.. Mindenki idegbeteg mert egyszerre akarnak mindent csinalni. Nagytakaritas minek?? Altalanos takaritas oszt cső. Suti 8 fele.. Minek?csinaljon egyet, minden fia-menye paros visz még egyet es kesz. Kaja sem kell 3 fele leves, 5 fele masodik... Egy leves es 2 féle fofogas boven eleg... De nem bír lejjebb adni. En az iden total kivontam magam az oruletbol. Eletem legszebb karija lett.. Pedig segitek amugy ahogy tudok ha megyunk...de esku a 60+os korosztaly valahogy nem tud nem mártír lenni.. (kivetel persze mindenhol van)
2019. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nem a férjem és nem élünk együtt.


Azért van ottalvás, mert előtte egy nagyobb családi ebéd van egy másik helyszínen, utána van anyósékkal és a többiekkel egy kisebb vacsora, ajándékozás, kb 3 órányi autóútra tőlünk.

2019. dec. 27. 20:03
 19/21 Andi80018 ***** válasza:
69%

4 év után sem éltek együtt, de az anyját anyósnak hívod? :D

Nem vagytok gyengék! :-D A nő maximum a barátod anyja, nem az anyósod. Megtévesztetted a válaszolókat! Amúgy meg ha nincs szád, és nem mondod, hogy nem mész, akkor szenvedj még vagy öt évig. Hát most mit lehet ezzel kezdeni, ne haragudj.

2019. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Miért kell ennyire belemászni a dolgokba? Hivatalosan nem élünk együtt, heti 6 napot töltünk együtt. Nincs ide bejelentkezve, nincs 'kimondva', hogy itt lakik. Nem értem, miért releváns ez a kérdésem szempontjából, miért kell ezeken az infókon élvezkedni?

Anyós, mert nyilván együtt fogunk maradni, és nem, 10 év múlva sem lesz hivatalosan anyósom, mert nem fogunk házasodni.


Szóval drága boomerek, élvezkedjetek a kapott infókon.

2020. jan. 1. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!