Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit gondoltok, inkább az...

Mit gondoltok, inkább az após-vő, vagy az anyós-meny viszony szokott konfliktusosabb lenni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 31. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Anyós-meny. Mert a nők összeférhetetlenek és féltékenyek egymásra.


Csakhogy a mindjárt megjelenő nőgyülölőknek legyen mire verni.

2019. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Az már régen rossz, ha viszonyuk van 😂🤣
2019. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Mindkettő. Én úgy látom magam körül, hogy vagy jól kijönnek a párjuk csalásjával, vagy ha nem, akkor nemcsak egy valakivel, hanem az egész családdal. Velem anyós, anyósjelöltek mindig közvetlenek barátságosak voltak. Após távolságtartóbb.
2019. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Ha a családomból indulok ki, akkor a férjem jól kijön anyuval és apuval is, én távolságtartóbb vagyok az anyósommal, mert eleve van egy rossz természete, sokat tűrtem az anyuci pici fia stílusa miatt (még attól is aggódott előre, hogy éhen hal mellettem, pedig főztem, beledumált, mit hová tegyünk a lakásunkban, stb.) A két lányunkat imádja, ebből a szempontból nem szólhatok egy szót sem, viszont apósom kimondottan kedvel. Soha egy szóval nem bántott meg 17 év alatt.

Nálunk férjem részéről az após-meny viszony a legjobb. Nagyon szeretem, mint embert.

2019. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

anyós-meny.


Rengeteg ilyen kérdés van itt,amibe az anyós-meny rossz kapcsolatán van a hangsúly.

2019. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Nőként is egyet kell értsek az első hsz.véleményével,akármennyire is 0-ra pontozták.
2019. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
...és azok 3/4-e kamu, olyan keseredett, nőgyűlölő 40-es férfiaktól min te...
2019. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Az apósokkal nem szokott gond lenni, kivéve ha lány gyermeke van, akkor hajlamosak túlzásokba esni. Az anyósok viszont... Maradjunk annyiban, hogy nem véletlen van annyi anyósos történet és vicc. Sajnos személyes tapasztalat.
2019. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Itt, a Gyik-en feltett kérdések is, megerősítik azt a nézetemet, hogy gyakoribb a anyós-meny és az anyós-vő konfliktus, mint az apóssal való összeférhetetlenség. Nagyon sok anyós - tévesen - azt hiszi, hogy a menyét az édesanyja rosszul nevelte, nem tanította meg semmire ÉS CSAK AZ A JÓ, ÚGY A JÓ, AHOGYAN Ő CSINÁLJA.

Anyósok, akinek nem inge - ne vegye magára. Lehet (le)pontozni, de előbb gondoljátok át és vetítsétek magatokra a válaszomat. Én viszonylag nagyon jól kijöttem az anyósommal (amíg élt, de évekkel ezelőtt december 22-én eltemettük).

2019. dec. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Anyós-meny. Azért mert az anya sokszor úgy gondolja, nem elég jó a fiának az adott nő. Mosni-főzni-takarítani tudjon +dolgozni, és ha van gyereket nevelni. Sokszor egy anya úgy látja, hogy ő képes volt rá, de a másik már nem. Ez nem egyfajta lenézés, bár lehet akár az is, hanem én inkább puszta féltésnek gondolom, no meg persze a következő generáció, és az azzal járó gondok. Az anyós alatt lévő nő, nyilván fiatalabb, és más világot élt meg mint az anyós. Ebből következik, hogy azt gondolja, biztosan nem küzdött annyi mindenért, biztosan nem tud annyit. Meg hát ahogy előzőleg is írták, a nők azért egymás között nem olyan egyszerűek és képesek versengeni.
2020. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!