Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek a következő...

Ti mit tennétek a következő helyzetben?

Figyelt kérdés
Párom szüleivel rosszban vagyok. Nem szeretem a hazug embereket. Ami még jobban zavar, hogy a páromnak (saját lányuk) is a szemébe hazudnak. A téma anyagi téma, nem élünk szerencsére velük együtt, de engem zavar hogy ebben is hazudtak. Az előzménye a dolgoknak az volt, hogy nincs tartozásuk, ezt állították, de információhoz jutottam arról, hogy ez nem igaz! Számtalan helyzetben hátráltattak vagy próbáltak meg minket hátráltatni. Párom akar velük kapcsolatot tartani már csak a pici gyerekünk végett is, én viszont abszolút nem. Nem ellenzem a páromnak, ha beszél velük, de mivel hazudtak már többedik alkalommal én nem viszem hozzájuk a páromat meg a gyerekemet és az otthonunkba sem engedem be őket. Lassan 2 éves lesz a gyerekünk. Megmondtam a páromnak ha kapcsolatot akar velük tartani időszerű lesz ha buszra, vonatra ülnek mert én nem megyek oda. 50km a táv
2020. jan. 10. 21:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Minden szavukat rezervával venném, de elmennék hozzájuk a családommal. Azt a pár órát hébe-hóba ki lehet bírni és legalább látszatra meglenne a jó viszony.
2020. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Kandelakuku ***** válasza:
64%

Szerencsétlen nő! Mit keres egy ilyen pasival?

Na nekem tudod mikor mondaná meg egy ilyen sz*rházi, h nem engedhetem be a szüleimet az otthununkba. Apuka menjen szépen addig és fusson le 15 km-ert, vagy oldja meg azt a kis időt, míg ott lennének a szülők!

Mindezt miért is? Mert letagadják, h lenne tartozásuk???

Pfffff 😂😂😂

Mert, mégha megverték volna az unokájuk, akkor okés lenne, de ilyen indokkal....

Húzd le magad a klotyón, ember! 😉

2020. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Lóphasz közöd nincs hozzá, van-e tartozásuk. Ezzel meg csak a nehed életét nehezíted meg, akit állítólag szeretsz.
2020. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Jah, az volt a kérdés, mit tennék, elnézést, pont erre nem válaszoltam.


Pofánvernélek egy hallal.

2020. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Nincs jogodban eltiltani a gyereket a nagyszüleitől, pláne pusztán vélt hazugság miatt. Lehet, hogy ők nem voltak őszinték, de te sem vagy jó ember ezek alapján.
2020. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

Komolyan szült valaki egy ilyennek??? 🙈

Piszok komoly érveket sorakoztattál fel a szülei ellen, gratulálok! 🤣🤣🤣

Tanácsért jöttél, tessék: komoly önbírálatot tartanék a helyedben, de sürgősen!!!


Te hogy éreznél, ha a te szüleidet/rokonaidat vagy bárkidet, aki fontos neked, a feleséged nem engedné be a lakásba? Hogy esne???


Ha kiírtad a kérdést, akkor -nyugtass meg-, ugye te is érzed, hogy szánalmas a hozzáállásod ehhez a témához?


Szereted egyáltalán a feleséged? A gyereked? Érdekel téged, hogy mit érezhetnek, mikor ilyeneket ejtessz ki a szádon?


A nejed mit mondd? Nem akar még válni?

2020. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
46%
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2020. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
42%

háát ez attól függ. Ha felfújod a dolgot akkor nem tilthatod el az unokát, pláne ha anyagilag az ő tartozásuk egyáltalán nem érint, mert ebben az esetben semmi közöd hozzá.

Ha a hátráltatások is banális dolgok , akkor újfent a fenti a véleményem. Viszont ha anyagi kárt okoztak a hátráltatással vagy megpróbáltak úgy szétszakítani, hogy erre nem volt okuk (pl nem vagy kiállhatatlan családszétszakító meny khmmm)akkor érthető az ellenszenved.

2020. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23%
Kerdezo nyugi. Igazad van. Nem vagy koteles beengedni oket! Ok se hivnak akkor te miert engedned be. Tekintsd halottnak oket.
2020. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

Az,hogy letagadják a tartozásukat,talán abból fakad,hogy szégyenlik azt. Ezzel az emberek nem szoktak dicsekedni. Viszont ha a hátráltatás ezzel függ össze,vagyis tőletek kéregetnek pénzt,hogy a tartozásukat rendezzék,és ezt nem vallották be neked,így egy kicsit érthető lenne az ellenszenved.

Ettől függetlenül neva gyerekeket és a feleségemet büntesd,mert sérült az önérzeted. Azzal,ha őt busszal vagy vonattal küldöd el a szüleimet,neked nem lesz jobb. Csak a párosát és a gyerekeket teszed ki egy fárasztó utazásnak. Engedd,hogy hozzátok menjenek a nagyszülők,te meg addig menj el otthonról. Pl dolgozni.

2020. jan. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!